Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Vývojové středisko

Naše vývojové středisko v Nizozemsku nabízí nejmodernější zařízení, které nám umožňuje testovat a vyhodnocovat každou část životního cyklu obalu.

 Naším cílem je poskytovat zákazníkům udržitelná obalová řešení:

  • pomocí minimalizace přímých ekologických dopadů. Toho dosahujeme optimalizací obalů prostřednictvím návrhů a inovací.

  • pomocí minimalizace nepřímých ekologických dopadů. Toho dosahujeme optimalizací výkonnosti v  celém dodavatelském řetězci.

Exkluzivně ve společnosti Smurfit Kappa jsme vyvinuli sadu programů nazývaných „InnoTools“. Dva programy InnoTool používáme při vytváření udržitelných obalových řešení:

Pack Expert: Tento program se používá pro výpočet namáhání a zatížení, se kterými se váš obal setká v dodavatelském řetězci, a pro výpočet optimální síly lepenky, která je zapotřebí. Tyto údaje se potom používají k vytváření logisticky efektivních postupů, což vede k úsporám i ke snížení dopadu vašeho dodavatelského řetězce na životní prostředí.

Paper to Box: Tento program se používá pro výběr nejvhodnější zanášky a kombinuje druh papíru a typy vln tak, aby vznikla vlnitá lepenka s těmi správnými parametry. Výsledky nejenže zaručí cenově efektivní obal vhodný ke svému účelu, ale pro každý návrh navíc poskytuje informace o:

  • výpočtu uhlíkové stopy
  • obsahu recyklovaných a/nebo primárních vláken
  • množství předspotřebního a pospotřebního odpadu

Tyto programy jsou založeny na vědeckých poznatcích toho, jak se obaly fyzicky chovají v dodavatelském řetězci, získaných analyzováním více než 15 miliard obalů ročně.

Strategie dodavatelského řetězce

​Úzce se zákazníky spolupracujeme na výrobě udržitelných obalových řešení. Inovativní spolupráce se zákazníky v oblasti udržitelnosti má dva hlavní aspekty.

Čtěte více o dodavatelském řetězci

Inovace

 Jako tržní společnost víme, že inovace jsou strategicky důležité pro ochranu a zachování obchodní činnosti našich zákazníků.

 

Zjistěte více o inovacích