Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Školení a rozvoj zaměstnanců

Naše iniciativy pro školení a rozvoj se zaměřují na informování a inspirování našich lidí, aby se dívali do budoucnosti, a to jak v profesním, tak v osobním životě.

Podporujeme školicí a rozvojové činnosti, které mají za cíl:

  • lepší výkonnost
  • vyšší nasazení
  • lepší týmovou motivaci
  • organizaci zaměřenou na školení

K rozmanitým možnostem iniciativ pro školení a rozvoj například patří:

Program pokročilého manažerského rozvoje (AMD)

Přispívá k rozvoji našich manažerů a poskytuje jim nástroje, které potřebují k postupu v rámci společnosti.

Program pro prohloubení znalostí angličtiny

Tvoří důležité pojítko s jazykovými kurzy na místní úrovni s cílem zlepšit úroveň znalostí angličtiny našich zaměstnanců, protože angličtina je úředním obchodním jazykem firmy.

Obchodní ekonomické školení

Ukazuje, jaký dopad mají jednotlivá rozhodnutí a akce na finanční výkonnost naší organizace. Toto školení bylo úspěšně uspořádáno po celém světě a zúčastnilo se ho více než 2 000 našich zaměstnanců.

V Latinské Americe naši zaměstnanci již více než deset let realizují filosofii řízení pro trvalé zlepšování (Management for Continuous Improvement, MCI), aby byli schopní dodávat naším klientům hodnotu – dodávat to, co potřebují, když to potřebují a v množství, jaké potřebují. Podobné programy a iniciativy se také realizují v různých částech Evropy.

Udržitelné postupy

Každá jednotka našeho podniku má důležitou úlohu v tom, aby naše zaměstnance vybavila dovednostmi a znalostmi potřebnými pro to, aby mohli plnit naše cíle v oblasti udržitelnosti. 

Kariéra

Zjistěte více o našem celém týmu. Podívejte se na naše možnosti a staňte se součástí naší organizace.

Více o možnostech pracovat u nás