Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Zapojení do života společnosti

​Máme 350 výrobních závodů ve 32 zemích, kde aktivně podporujeme a prosazujeme zájmy společnosti i zapojení do jejího života.


Touto částí naší společenské odpovědnosti pověřujeme zejména závody v daném místě, protože k podpoře obce mohou nejlépe přispět tamní manažeři a pracovníci.

Do činností obce se zapojujeme mnoha různými způsoby. Udržujeme aktivní dialog s obcemi, které žijí v blízkosti našich závodů. Zejména na úrovni nejvyššího vedení pohotově reagujeme na jakékoli stížnosti nebo obavy ze strany obcí kolem nás a podle potřeby a možností provádíme nápravu. V některých případech náš místní manažer osobně navštíví domov obyvatel, aby s nimi vyřešil vzniklé problémy.

Nejnovější případová studie

Čtěte více o případových studiích