Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Závažnost

​Při určování závažnosti identifikujeme oblasti, které pro nás mají význam. Tyto oblasti se potom mohou stát základem naší práce v oblasti udržitelnosti.

Identifikovali jsme relevantní témata s ohledem na iniciativu GRI (Global Reporting Initiative) v oblasti závažnosti a úplnosti. Rovněž používáme:

  • náš Kodex obchodního chování,
  • všeobecné trendy na trhu,
  • mechanismy na podporu dodržování předpisů a norem,,
  • rozhovory se zástupci různých zainteresovaných skupin s cílem zjistit jejich specifické názory 
  • naši analýzu témat, která jsou závažné pro skupinu relevantních zainteresovaných osob

Zejména názory různých zainteresovaných skupin jsou užitečné, protože nám pomáhají vylepšovat koncepci závažnosti a umožňují nám zaměřovat se na oblasti udržitelnosti, které podle našeho soudu zainteresované skupiny považují za důležité pro to, abychom na nich pracovali a podávali o nich zprávu.

Tyto analýzy a interakce vedou k rozsáhlému seznamu témat, která lze klasifikovat do čtyř hlavních oblastí:  1) environmentální, 2) sociální, 3) ekonomická a 4) všeobecná
Jednotlivá témata, která zahrnujeme do těchto oblastí, jsou uvedena v grafu níže.

Matice závažnosti

 
Click on the graph, to view an enlarged version.

Zainteresované strany

Trvalý, otevřený a konstruktivní dialog s našimi různými zainteresovanými skupinami ve všech zemích a oblastech, v nichž působíme, považujeme za velmi důležitý.

Čtěte více