Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Biologická rozmanitost

​Vlastníme a spravujeme lesy v Kolumbii a Venezuele.

 

V Kolumbii 31 % z celkové lesní plochy 69 500 hektarů je chráněný přirozený les; zatímco ve Venezuele 37 % z 35 000 hektarů je chráněný přirozený les.

Tyto chráněné části našich lesů se zachovávají jako přirozené lesy, a proto zachovávají:

  • biologickou rozmanitost
  • chrání rozvodí a
  • přispívají k ochraně přírodních hnízdišť

K hlavním zásadám naší lesnické politiky v Latinské Americe patří::

  • rozvoj výzkumných programů pro zachovávání a zvyšování produktivity půdy
  • identifikace vhodných druhů a lesních systémů, aby bylo možné zvyšovat výnosy plantáží a zároveň chránit životní prostředí
  • zachovávání přirozených lesů nacházejících se na pozemcích naší společnosti s cílem zajistit udržitelnost rozmanitosti lesů a ochranu vodních zdrojů a biotopů rostlin i hnízdišť živočichů

Společnost Smurfit Kappa v Kolumbii spolupracuje s dalšími výzkumnými instituty a neustále investuje do výzkumu.

Voda

Vzhledem k tomu, že náš podnik je závislý na tomto přírodním zdroji, má pro nás dostupnost vody i dopad toho, jak vodu využíváme, zásadní význam.

Čtěte více

Nejnovější případová studie

Čtěte více