Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

  

​WebShop

AJ: The secure WebShop provides customers with a convenient access to their product and transactional information – from ordering to account status and product information.

For customers that have a many-to-many relationship with Smurfit Kappa the WebShop4All generates a total overview of the business between all participating supplying and receiving companies.

ČJ: Webshop poskytuje zákazníkům pohodlný přístup k informacím o jejich produktech a transakcích- od objednávky po fakturaci.

Pro zákazníky, kteří mají se Smurfit Kappa provázané vztahy, generuje WebShop4All úplný přehled obchodních akcí mezi všemi dodávajícími a přijímajíci společnostmi.

If you are a registered user:/ Pokud jste registrovaný uživatel:

Click here to log into the WebShop

  
  

Naše produkty

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme papírové obaly  určené pro balení, ochranu a marketingovou podporu vašich produktů.

Zaměřujeme se především na archy a obaly z vlnité lepenky s různými druhy potisků a povrchových úprav, naše sesterské závody se zabývají také výrobou dutinek, papírových sáčků nebo skládačkové lepenky.