Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa organizuje semináře BIB Science pro víno a jablečný džus

Každý rok Smurfit Kappa, odborník na kompletní obalovou technologii Bag-in-Box®, a společnost Vitop, přední výrobce kohoutků a konektorů Bag-in-Box®, organizují semináře BIB Science pro všechny, kteří se aktivne zajímají o rozšíření svých znalostí v oblasti obalových řešení Bag-in-Box® a Pouch-Up®. Semináře BIB Science jsou navrženy tak, aby zprostředkovaly vědecky ověřené informace zjednodušeným způsobem a daly tak příležitost zájemcům porozumět technickým problémům v odvětví vína a jablečných džusů prostřednictvím vzdělávacích modulů a diskusí.

V letošním roce se v České republice uskuteční seminář BIB Science, 13. června 2017 pro výrobce vína v Brně a 15. června 2017 pro výrobce jablečných džusů u Prahy. Seminář bude vedený v angličtině formou „problém / řešení“, a to kvalifikovanými odborníky: Patrickem Shea, vedoucím vědeckým pracovníkem pro Vitop a Patrickem Vuchotem, vědeckým ředitelem Smurfit Kappa Bag-in-Box.

Bag-in-Box® a Pouch-Up® je inovativní a populární řešení obalové techniky, která je oblíbená pro ochranu produktu a pohodlnost používání. Pokud si výrobce přeje získat konkurenční výhodu ve svém oboru, semináře BIB jsou příležitostí dozvědět se o době skladovatelnosti, kontaktu s potravinami, vlivu na životní prostředí a osvědčených postupech, aby se zabránilo případným problémům.

Registrace se uskuteční na webové stránce Smurfit Kappa Bag-in-Box nebo mailem na bag-in-box@smurfitkappa.fr

Kontakt:
Veronika Necasova
Smurfit Kappa Bag-in-Box
tel.: +33 (0)3 26 55 70 10

Smurfit Kappa organizuje semináře BIB Science pro víno a jablečný džus