Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa získala ocenění Business Superbrands

​15. května 2017


Smurfit Kappa získala ocenění Business Superbrands

Od roku 2012 pracujeme s novým zápalem na budování značky Smurfit Kappa. Je nám proto velkým potěšením Vám oznámit, že jsme pro rok 2017 získali ocenění Business Superbrands. Letošní ocenění je pro nás již druhým v řadě. Těší nás zejména, že kandidáti pro ocenění jsou vyfiltrování přísnými kritérii a následný výběr je vyhodnocený Business Brand Council, složenou z expertů na budování značky. Do úzkého spektra oceněných značek působících na našem trhu se dostane na základě přísných kritérií jen zlomek vyvolených. Posuzovány jsou parametry jako známost, budování brandu, inovace, aktivity na poli CSR či prestiž.

 superbrands.jpg

Opětovné získání ocenění Business Superbrands není pro již dříve zvolené značky samozřejmostí. Značka musí v každém novém období prokázat, že neslevila ze svých kvalit a tento titul si právem zaslouží. „Velice nás těší, že Smurfit Kappa je v České republice vnímána jako silná značka s vynikající reputací a to především v oblasti inovací. A to dokonce opakovaně již druhý rok. Ocenění vnímáme nejen jako poctu, ale zároveň i závazek do let příštích,“ řekl Zdeněk Suchitra, jeden z jednatelů Smurfit Kappa Czech.

 superbrands_foto.jpg

Smurfit Kappa získala ocenění Business Superbrands