Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa získala ocenění WorldStar za sedm inovativních designů balení

9. prosinec 2015

Společnost Smurfit Kappa byla opět oceněná za inovativní přístup k designu prostřednictvím sedmi vysoko prestižních cen WorldStar - vítězství, které patří i našim váženým zákazníkům, například Mars, PepsiCo, O. Kavli and Unilever.  

Těchto sedm ocenění pro designery Smurfit Kappa v Rakousku, Německu, Švédsku a Spojeném Království je důkazem úspěchu firemního přístupu spolupráce při dodávání inovativních řešení balení, které zákazníkům poskytují skutečnou hodnotu a dobré obchodní výsledky na trhu. Vítězství se týká více odvětví – např. FMCG, potraviny, přeprava a elektronika –, což je důkazem široké odbornosti a mezinárodního působení společnosti.Řešení Smurfit Kappa pro PepsiCo, například ikonický displej pro nový koncept sdílení vytvořený pro Walkers a displej inspirovaný světovým fotbalovým pohárem pro Doritos, si získala chválu za inovativní a atraktivní design, díky kterému si nakupující vybrali právě tyto výrobky. Vynalézavé řešení pro Galaxy obdrželo ocenění za makety „Little Treats“, které stály a byly otočené dopředu při přepravě i v obchodě, a Pot Noodle značky Unilever si za zvlněný design vysloužil pochvalu za ekologické, logistické a maloobchodní výhody. 

Roberto Villaquiran, generální ředitel Smurfit Kappa Europe, uvedl: „Zisk ocenění WorldStar od Světové obalové organizace (World Packaging Organisation) je skvělým úspěchem pro sedm našich návrhů. Evropské týmy jsou nadšené z toho, že jejich práce byla oceněná na mezinárodní úrovni a především gratulujeme týmu ve Spojeném království k získání čtyř cen“.

Soutěž WorldStar je přední mezinárodní soutěží v oblasti balení, která poukazuje na příklady kontinuálního pokroku v designu a technologii balení. Hodnocení proběhlo v říjnu v Bombaji, kde zástupci 17 obalových sdružení a členové Světové obalové organizace hodnotili 293 projektů z 35 zemí. Ocenění se udělují na základě souhlasu poroty, že balení dosahuje nadstandardní kvality ve své kategorii a trhu a že je lepší v provedení a inovaci v porovnání s ostatními. 

Click here to visit our 'Open the future' microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success. 

Smurfit Kappa získala ocenění WorldStar za sedm inovativních designů balení