Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Vitop Original® upevňuje své vedoucí postavení

​23.srpen 2013

Kohoutek, který mají v oblibě konzumenti vína, lze nyní rozpoznat podle speciální pečeti kvality.

Vitop Original® je nejčastěji používaný kohoutek na víno v obalu Bag-in-Box®. Úspěch kohoutku je dán zčásti tím, že se velmi snadno používá – stačí prosté stlačení jednoho nebo obou křidélek a tekutina začne vytékat. 

Hlavním důvodem vedoucího postavení kohoutku Vitop je však jeho mimořádná a konzistentní kvalita, která je uznávána celosvětově. Jeho „nulovou propustnost“ (< 0,000003 % od uvedení na trh!) mu konkurenti mohou jen závidět. Během výroby projde každý kohoutek zkouškou těsnosti pod tlakem 0,4 baru a pravidelně je kontrolováno 60 bodů pro kontrolu kvality. Další měření také potvrzují vynikající výkon, pokud jde o bránění přístupu vzduchu.

Díky nové pečeti kvality Vitop Original® konzumenti vína poznají, že i nadále dostávají to nejlepší.

Vitop Original® upevňuje své vedoucí postavení