Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Nizozemsko – multimediální moduly pro studium osvědčených postupů

Projekt Celoživotní učení chrání existující znalosti a zkušenosti zaměstnanců a dbá na to, aby byly předávány dalším generacím. 

Naše papírna v Roermondu v Nizozemsku tento projekt zahájila v roce 2005 a nedávno do tohoto programu zařadila na míru šité multimediální moduly.
Multimediální moduly byly vyvinuty v úzké spolupráci s VAPA, což je školicí institut pro holandský papírenský průmysl, a byly přizpůsobeny specifickým požadavkům závodu Smurfit Kappa Roermond Papier. Školicí program je interaktivní, standardizovaný, má silnou grafickou podobu a náboj a je možné jej upravit podle tempa a znalostí zaměstnance. Interní školitel poskytuje profesionální osobní podporu. K výsledkům patří přenos vědomostí a zkušeností, silná vzdělávací křivka, lepší pochopení kolegů z jiných oddělení a výzvy i pro zkušené pracovníky, aby nově přemýšleli o své části výrobního procesu. 

Nizozemsko – multimediální moduly pro studium osvědčených postupů