Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa nahlíží do mysli nakupujících

10. července 2013​

Maximalizování možností virtuální reality v maloobchodních obalech – společnost Smurfit Kappa vstupuje do mysli nakupujícího a investuje do virtuálního 3D nákupního prostředí, aby analyzovala a pochopila chování nakupujícího.

Společnost Smurfit Kappa dále posiluje svou vedoucí pozici v maloobchodních obalech investováním do virtuálního nákupního prostředí, které bude odpovídat zákazníkovým potřebám, a to optimalizováním obalů pro regálový prodej. Tato technologie bude instalována ve vývojovém středisku společnosti Smurfit Kappa v Nizozemsku. Jedná se o jednu z největších obrazovek v Evropě a je unikátním svým 3D nákupním zážitkem, který nabízí.

Společnost Smurfit Kappa provedla tuto investici, aby zvětšila svou odbornost a pomohla svým zákazníkům.  Tato technologie bude použita, aby vyhotovila průzkum chování nakupujícího, jehož výsledek bude promítnut do vodítek a poznatků v oblasti maloobchodních obalů.

„Jsme zavázaní naplnit potřeby našich zákazníků a pomoci jim s představením na trhu. Tato jedinečná technologie nám pomůže ještě lépe pochopit chování nakupujících a převést toto poznání do reálného života, hmatatelných řešení, které může náš zákazník implementovat, aby optimalizoval své obalové technologie a posílil svou značku.“

Tony Smurfit
provozní ředitel společnosti Smurfit Kappa

Tento virtuální obchod také zákazníkům společnosti Smurfit Kappa umožní experimentovat s obaly v realistickém maloobchodním prostředí.

Oficiální spuštění tohoto virtuálního obchodu bude v září, při inovační akci společnosti Smurfit Kappa, a více než 150 vrcholových společností v sektoru rychloobrátkového spotřebního zboží z první ruky uvidí poslední vývoj obalových řešení.

 

 
 

Společnost Smurfit Kappa nahlíží do mysli nakupujících