Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Obalové inovace společnosti Smurfit Kappa byly oceněny v soutěži WorldStar Awards

10. května 2018


Společnost Smurfit Kappa získala ocenění za inovativní obalová řešení pro automobilový průmysl a místa prodeje (POS) v renomované soutěži WorldStar Packaging Awards.

Prvním výrobkem byl poutavý displej AlphaBooks vytvořený pro společnost IF gifts. Návrháři Smurfit Kappa vytvořili displej pro místo prodeje na míru, který poskytl 360stupňový pohled na úžasné sešity ve tvaru písmen.

Druhým vítězným výrobkem byl sofistikovaný obalový systém pro různé druhy levých a pravých zámků do automobilů Audi. Díky šikovně umístěným výřezům pasovalo 12 zámků snadno a bez poškození během vkládání nebo přepravy a čas strávený montáží a plněním se snížil o 87%.

V případě obou výrobků řešili návrháři složité zadání kombinací inovace, udržitelnosti a kreativity.

Severo Mayer, CEO Smurfit Kappa Europe, přidal komentář k našemu vítězství: "Jsme nesmírně potěšeni a poctěni, že jsme byli oceněni v těchto prestižních soutěžích."

"Spolupracujeme se zákazníky z mnoha různých odvětví, abychom vytvořili obalové materiály, které budou sloužit k různým účelům, např. k ochraně výrobků v dodavatelském řetězci, jako součást naší služby SupplySmart a k přilákání pozornosti zákazníků v prodejně jako součást naší služby ShelfSmart."

Na letošních cenách posoudila Světová obalová organizace (WPO) 318 příspěvků z 38 zemí. Vítězové byli oceněni na slavnostním předávání cen minulý týden v Queenslandu.

 

Obalové inovace společnosti Smurfit Kappa byly oceněny v soutěži WorldStar Awards