Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa získala od společnosti Nestlé cenu pro nejlepšího evropského dodavatele

 27 July 2015  


Společnost Smurfit Kappa získala od společnosti Nestlé cenu pro nejlepšího evropského dodavatele

Pro společnost Smurfit Kappa je to od Nestlé, světové jedničky na poli výživy, zdraví a zdravého životního stylu, v posledních týdnech druhé prestižní ocenění udělované dodavatelům. Společnost Smurfit Kappa byla mezi evropskými dodavateli vlnité lepenky za celkovou kvalitu oceněna jako nejlepší evropský dodavatel roku. Nedávno také získala od společnosti Nestlé evropskou cenu pro inovace jako projev uznání za vynikající inovační návrhy.

Dodavatelé jsou hodnoceni jednotlivými trhy a tomu nejlepšímu je předána tato souhrnná cena pro nejlepšího dodavatele v Evropě.

Cena je vyústěním úzkého, strategického partnerství těchto dvou podniků a dodavatelskému řetězci společnosti Nestlé dodává v řadě kategorií – od kávy po krmivo pro domácí zvířátka – měřitelnou hodnotu.

Stephen Mc Aneny, viceprezident prodeje společnosti Smurfit Kappa, říká: „Těší nás, že jsme od společnosti Nestlé obdrželi další projev uznání, a to zvláště jako její přední dodavatel vlnité lepenky v Evropě. V rámci implementace naší strategie „Otevřete budoucnost“ u všech zákazníků jsme se společností Nestlé pracovali na úzkém partnerství, abychom poskytli inovace na každém kroku dodavatelského řetězce. Takže je pro nás obzvláště odměňující, že jsme byli uznáni ve všech šesti kategoriích, od inovace po logistiku. Těšíme se na další spolupráci s našimi zákazníky ve společnosti Nestlé, abychom pro podnik a jeho značky vytvořili i v novém roce nové příležitosti.

Click here to visit our 'Open the future' microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success. 

Společnost Smurfit Kappa získala od společnosti Nestlé cenu pro nejlepšího evropského dodavatele