Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa Venezuela posunuje služby pro zákazníky na novou úroveň

Spolupráce se zákazníkem není jen komerční záležitost. Jde o budování oboustranně prospěšného vztahu, ve kterém zdaleka nejde jen o tržní výkonnost.

Například papírenské divizi společnosti Smurfit Kappa Venezuela se s velkým úspěchem daří pomáhat zákazníkům se zlepšováním jejich situace v oblasti zdraví a bezpečnosti.
Odezva jihoamerických zákazníků byla vynikající. Váží si toho, kolik času, úsilí a odbornosti věnuje společnost Smurfit Kappa Venezuela podpoře bezpečnosti a vzdělávání.

 
Bezpečnost má ve společnosti Smurfit Kappa Venezuela významné místo – je to vidět na pravidelných bezpečnostních kontrolách na pracovišti, měsíčních bezpečnostních tématech, workshopech a hodnoceních bezpečnosti při přepravě.

 

Oddělení prodejních a zákaznických služeb rozšířilo filozofii společnosti Smurfit Kappa v oblasti bezpečnosti i na její zákazníky a nabídla jim školení a výměnu osvědčených postupů. Kromě rozvoje užších vztahů se zákazníky je hlavním cílem této iniciativy dále zlepšovat bezpečné pracovní podmínky zákazníků společnosti Smurfit Kappa Venezuela.

Celonárodní i místní zákazníci si váží toho, kolik času, úsilí a odbornosti věnuje společnost Smurfit Kappa ve Venezuele podpoře bezpečnosti a vzdělávání.

Smurfit Kappa Venezuela posunuje služby pro zákazníky na novou úroveň