Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa se 'Otevírá budoucnosti'

19. června 2014


Smurfit Kappa, jedna z předních světových firem na výrobu obalů, dnes oznamuje spuštění nové globální strategie své značky ve 32 zemích, ve kterých 'otevře budoucnost' svým zákazníkům. 

Nová strategie se zaměřuje na zajištění růstu zákazníka prostřednictvím poznatků a inovace, což je odrazem nikdy nekončící bitvy majitelů značek o získání zákazníka v "První hodině pravdy", tj. když zákazníci dají přednost jedné značce před druhou.  Přinese s sebou program nejhlubších poznatků v obalovém průmyslu a vybuduje novou síť center zákaznických zkušeností po celém světě.

Nová, globální kampaň ke značce nazvaná Otevřete budoucnost ukazuje odhodlání Smurfit Kappa zajistit růst zákazníků díky proaktivitě, naslouchání a neúnavné snaze být stále vepředu. Tyto aspekty hrají hlavní roli při výběru značky. Opírá se o globální zkušenosti společnosti v oblasti obalů, papíru a udržitelnosti za účelem pomoci řešit problémy reálného světa na základě hlubokých poznatků o spotřebitelích. . 

Nová strategie značky je výsledkem dvanáctiměsíčního globálního výzkumu prováděného nejlepšími specialisty na výzkum za účelem zjistit, co majitelé značek skutečně očekávají od obalového průmyslu. Tento výzkum zahrnoval zákazníky, dodavatele a investory a také obrovské interní zapojení zaměstnanců Smurfit Kappa v Evropě a Americe.

 

Gary McGann, generální ředitel SKG řekl:

"Svět se stal pro globální značky náročnějším a rychle se pohybujícím, ale také příležitostí pro ty, kteří přijímají a přináší nové myšlenky, nové technologie a nové trendy.  Nijak se nelišíme.  Náš přístup k inovacím musí být zakořeněn v hluboké znalosti a musí přesně odrážet přístup značek, které jsou našimi zákazníky."

Nová strategie značky s sebou přinese pestrou škálu vysoce profilových zákaznických služeb a inovačních programů, které tomuto odvětví otevírají nové horizonty.  Mezi ně patří spuštění programu pro poznatky o zákaznících, který byl vytvořen speciálně pro odvětví obalů a který zajistí hluboké pochopení spotřebitelských trhů, chování a údaje o trendech, které v tomto odvětví dosud nebyly k vidění.

Smurfit Kappa také buduje novou síť center zákaznických zkušeností na svých hlavních trzích.  Výkladní skříní bude Centrum mezinárodních zákaznických zkušeností na letišti Schiphol v Amsterdamu, kde majitelé značek stráví jeden den spoluprací s odborníky ze Smurfit Kappa. Ponoří se spolu do nových poznatků z trhu a budou hodnotit inovace v oblasti obalů, které byly navrženy tak, aby zajistily růst ziskovosti a udržitelný dodavatelský řetězec.  Lokální verze Centra budou otevřena na dalších velkých trzích po celém světě.  

"Otevřete budoucnost" ožije na nové, dynamické mikrostránce, kde jsou ke shlédnutí filmy, které ukazují, jak zákazníci po celém světě spolupracují jako partneři se Smurfit Kappa za účelem vytvoření inovativních řešení, která přináší obchodní úspěch.  Novou mikrostránku naleznete na adrese www.openthefuture.info. Tato mikrostránka bude obsahovat materiály ke stažení a bude během roku pravidelně aktualizována.

Gary McGann dodal:

"Zajištění kreativních, progresivních řešení pro ostatní značky bylo vždy součástí naší DNA.  Nyní tuto aktivitu pozvedáme na vyšší úroveň s velkým závazkem zlepšit naše poznatky o světě našich zákazníků a zajistit růst díky inovacím.

Naše odvětví se musí dívat za okamžité potřeby obalů našich zákazníků, abychom pochopili, co je podstatou jejich podnikání a podnikání jejich zákazníků, a kde leží budoucí příležitosti.  Když tak učiníme, potom můžeme vytvářet důvěryhodná a správná řešení, která budou majitelé značky brát vážně a která otevřou budoucí možnosti růstu.  Ti, kteří nebudou využívat nový svět dat, poznatků a opravdové inovace, zůstanou pozadu."

Klikněte zde a navšivte naši novou mikrostránku Open the future a podívejte se jak naši zákazníci ve spolupráci s námi dosáhli obchodních úspěchů.

Smurfit Kappa se 'Otevírá budoucnosti'