Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa jede na vlně ocenění za inovaci

​4 July 2014

Firma Smurfit Kappa, jenž je jednou z vedoucích světových firem v oblasti obalů, získala na udílení cen „Goldene Welle“ (Zlatá vlna) v Německu, které každé dva roky pořádá asociace průmyslu pro vlnité dřevovláknité desky,jednu z nejžádanějších evropských cen za inovaci.

Porotci byli naprosto ohromeni průkopnickým jednodílným balením reproduktoru od designéra Steffena Munningera z firmy Smurfit Kappa, a toto balení se umístilo na nejvyšší příčce kategorie ‚Skladování a přeprava‘. Steffenův vítězný design předvedl inovativní a lehce použitelný způsob ochrany reproduktorů, jenž je příkladem neúnavného zaměření firmy Smurfit Kappa na přinášení inovativních řešení, která jsou založena na hlubokém porozumění potřebám zákazníků. 

Tento návrh vyniká tím, že se jedná pouze o jeden kus materiálu, což zjednodušuje a urychluje průběh balení. Modulární balení umožňuje dodatečnou stabilitu a ochranu, a kompaktnější tvar znamená, že je zapotřebí méně místa na uskladnění a přepravu, čímž se snižují náklady a uhlíková stopa. 

Steffen Munniger, oceněný designer firmy Smurfit Kappa z německého Neuburgu, řekl:

„Designéři firmy Smurfit Kappa hovoří přímo se zákazníky, takže já jsem bezprostředně rozuměl jejich frustraci z toho, že byl reproduktor zabalený do tří částí desky. Právě toto porozumění kombinované s inspirací z dalších inovativních celosvětových designů firmy Smurfit Kappa vedlo k vytvoření tohoto jednodílného balení.“

Ještě předtím, než se Steffen stal členem designerského týmu, pracoval v různých odděleních firmy Smurfit Kappa, což mu poskytlo celkový náhled na obalová řešení a silné propojení se značkami zákazníků. Vztah firmy Smurfit Kappa k inovacím má kořeny v hlubokém pochopení zákazníka, což znamená, že návrhy nejsou pouze kreativní, ale také řeší problémy skutečného života a zajištují růst.

Firma Smurfit Kappa tento přístup zahrnula do nové globální značkové strategie, která byla spuštěna v 32 zemích a má ‚Otevřít budoucnost‘ pro její zákazníky. 

Nová strategie se zaměřuje na podporu růstu zákazníků prostřednictvím porozumění a inovací, což odráží pokračující bitvu majitelů značek vyhrát nanejvýš důležitý První okamžik pravdy, kdy si zákazníci vybírají jednu značku před druhou.Tato strategie je přivedena k životu pomocí dynamické mikrostránky, kde řada příběhů demonstruje, jak zákazníci po celém světě spolupracují s firmou Smurfit Kappa, aby vytvořili inovativní řešení, které pohání komerční úspěch. Novou mikrostránku můžete navštívit na www.openthefuture.info , kde bude centrum pro nový sdílený obsah, který se bude pravidelně během roku doplňovat. 

​Klikněte zde a navštivte naši mikrostránku  "Open the future" a podívejte se, jak naši spolupracujeme s našimi zákazníky

Smurfit Kappa jede na vlně ocenění za inovaci