Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa odhaluje budoucí trendy v oblasti obalů

Smurfit Kappa recently welcomed more than 180 of its high profile Pan-European and American customers to its Innovation Event

​1.listopad 2013

Společnost Smurfit Kappa nedávno přivítala více než 180 svých hlavních zákazníků z celé Evropy a Ameriky na své inovační akci.  

Pod názvem „The Future Unpacked“ („Budoucnost rozbalena“) se návštěvníci dozvěděli poslední novinky a vývojové trendy a také očekávané budoucí tendence v odvětví papírových obalů. 

Společnost Smurfit Kappa také představila své inovace v oblasti návrhů a udržitelnosti a odhalila nové technologie, jako jsou on-line tisk, rozšířená realita a elektronické obchodování, a také to, jak budou pravděpodobně ovlivňovat obalový průmysl v budoucnosti.

Vrcholným bodem letošní akce byl nástroj 3D Store Visualiser, technologický pokrok, který zákazníkům umožňuje virtuálně analyzovat a optimalizovat výkon obalu a vylepšit vnímání nakupujícího. Nástroj Store Visualiser poskytuje přístup k tisícům vzájemně zaměnitelných optimalizačních scénářů, obrázků, filmů a živých demonstrací segmentových značek a obalových možností specifických pro dané zákazníky, aby mohli vyřešit výzvy spojené s umístěním výrobků do regálů. Všechny tyto možnosti jsou promítány ve vysokém rozlišení na obrovské plátno o rozměrech 4,5 krát 2,5 m.

 

 

Tři zahraniční řečníci se podělili o své názory na trendy v oblasti sociálního prostředí, udržitelnosti a tisku, a tak umožnili zákazníkům společnosti Smurfit Kappa lépe porozumět budoucnosti obalů, aby z toho mohli mít užitek na svém příslušném trhu. 

Tuto inovační akci, která se koná pravidelně, organizuje společnost Smurfit Kappa s cílem ocenit vynikající kvalitu v oblasti obalových návrhů a udržitelnosti. Zákazníci společnosti vytvoří dvě poroty, které posuzují příspěvky od návrhářů a týmů pro udržitelnost. Akce potom končí závěrečnou večeří a udělováním ocenění.

„Tyto inovační akce se zaměřují na naše zákazníky a jejich trh. Snažíme se jim představit, co přináší vývoj do budoucna, a ukázat, jak jim můžeme pomáhat řešit jejich výzvy. Dychtivě se snažíme plnit svůj slib: podporovat zákazníky, aby vítězili na trhu nyní i v budoucnosti.“

Tony Smurfit, COO

Mnozí účastníci letošní akce poznamenali, že pro ně byla inspirující a užitečná. Jeden návštěvník poznamenal: „Možnost alespoň nahlédnout do tolika oblastí obalového průmyslu rozhodně stála za to a získané poznatky se mi v našem odvětví budou hodit.“  Jiný uvedl: „Ukázky novinek z vývoje společnosti Smurfit Kappa na mě udělaly velký dojem a těším se na další v budoucnosti.“    

View the 3D Store Visualiser

Společnost Smurfit Kappa odhaluje budoucí trendy v oblasti obalů