Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa dosáhla nového milníku díky službě SupplySmart

​10. července 2017


Služba SupplySmart společnosti Smurfit Kappa dosáhla 50 000 dodavatelských řetězců, čímž pozvedla obalové materiály na novou úroveň. Tato špičková služba využívá analytické nástroje a náhledy založené na důkazech za účelem spolupráce s podniky, aby mohly ve svém dodavatelském řetězci označit rizika a optimalizovat výkonnost. 

SupplySmart je první službou svého druhu, která kombinuje velké množství dat z více než 50 000 dodavatelských řetězců ve více než 30 zemích s kreativními řešeními, odbornými znalostmi a dlouholetými praktickými zkušenostmi. Tato služba umožňuje podnikům snížit náklady na logistiku, zefektivnit výrobu a snížit náklady na obaly, aniž by činily kompromisy ohledně své výkonnosti. 

Tato rozsáhlá databáze dodavatelských řetězců, v kombinaci se špičkovou výzkumnou laboratoří (certifikovanou Mezinárodní asociací pro bezpečnou přepravu (ISTA)), znamená, že řešení optimalizace nákladů jsou vědecky prokázána a přinášejí zákazníkovi minimální riziko.

Arco Berkenbosch, viceprezident pro inovaci a vývoj ve společnosti Smurfit Kappa, řekl: "Metoda pokus-omyl v dnešním podnikatelském prostředí prostě nestačí. Naši zákazníci potřebují řešení, která jsou nejmodernější a osvědčená. Posledních deset let jsme strávili shromažďováním údajů a analýzou dodavatelských řetězců, a to od známých maloobchodníků až po velmi náročné dodávky balíků. 

"Služba SupplySmart se nyní používá už 150x denně u špičkových společností po celém světě za účelem zvýšení efektivity jejich dodavatelského řetězce."

Společnost Smurfit Kappa dosáhla nového milníku díky službě SupplySmart