Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa otevírá své první Experience Centre v Severní a Jižní Americe

12. června 2017


Společnost Smurfit Kappa rozšířila svou globální síť Experience Centre tím, že otevřela nové zařízení v Dallasu v Texasu.

Nové Experience Centre, které se oficiálně otevře ve čtvrtek, je prvním centrem, které bude otevřeno v Severní a Jižní Americe, a bude se jednat o 17. centrum v rámci společnosti.

Zařízení Smurfit Kappa Experience Centre poskytují zákazníkům možnost získat praktické zkušenosti, jak balení ovlivňuje každý krok dodavatelského řetězce. Díky expozicím nejnovějších výrobků, vizualizátorům obchodů a inspiračním místnostem hrají Experience Centra nezastupitelnou roli při rozvoji talentu a inovací ve společnosti.

 
Dallas EC.JPG
 

Slavnostního otevření se tento týden zúčastní hosté, mezi něž patří designéři, zákazníci, prodejní týmy a zástupci tisku, kteří si budou moci prohlédnout řadu špičkových produktů. Porota bude hlasovat pro své favority na Smurfit Kappa Innovation Awards, které se konají poprvé v Americe. Ocenění budou rozdána v těchto kategoriích: Připravený pro maloobchod, Průmysl, Vystavení a Udržitelnost a vítězové budou vyhlášeni během večeře.

Nové Experience Centre je prvním z několika center, která budou otevřena v Severní a Jižní Americe. V následujících měsících se plánuje otevření nových center v Mexiku a Kolumbii. Smurfit Kappa Global Experience Centre se nachází v Schipholu v Amsterdamu.

 

Pro více informací o Smurfit Kappa Experience Centres, klikněte zde.

Smurfit Kappa otevírá své první Experience Centre v Severní a Jižní Americe