Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa je nominována na sedm cen v rámci ocenění PPI Awards za rok 2012

​14. září 2012 


Nominace svědčí o trvalém úsilí v oblasti udržitelnosti a inovací   

Společnost Smurfit Kappa Group plc (dále jen „SKG“ nebo „skupina“), jeden z největších integrovaných výrobců papírových obalů na světě, se závody v Evropě a Latinské Americe, obdržela sedm nominací v pěti kategoriích v rámci ocenění Pulp & Paper International („PPI“) Awards za rok 2012. .

Gary McGann, výkonný ředitel skupiny, se vyjádřil:„Chci poblahopřát všem, kdo byli letos ve společnosti Smurfit Kappa nominováni na ocenění PPI. Tyto nominace svědčí o tom, že skupina se nadále snaží dodávat inovativní obalová řešení pro své zákazníky, a o naší schopnosti tak činit udržitelným způsobem. Nominace jsou dokladem zkušeností a odborných znalostí 38 000 zaměstnanců SKG a kultury zaměřené na udržitelnost, která je rysem všech našich provozů.“

Ocenění PPI Awards

Ocenění PPI Awards byla zahájena v roce 2009 a jsou jedinými globálními oceněními, která mají vyjádřit uznání za úspěchy společností, papíren a jednotlivců v odvětví celulózy a papíru. Letošní vítězové budou oznámeni na galavečeři dne 12. listopadu v Bruselu.

 

 

 

Nominace společnosti Smurfit Kappa, které uvádíme níže, jen potvrzují pozici skupiny jako předního hráče v globálním odvětví výroby papírových obalů:

Ocenění | Pokroky v inovacích speciálních papírů

  • Společnost Smurfit Kappa Europe vyvinula portfolio recyklovaného, vysoce výkonného flutingu. Toto portfolio sahá od HP1 po HP3 a zahrnuje široké spektrum úrovní pevnosti.


Ocenění | Pokroky v inovacích udržitelných obalů

  • Eco Tray společnosti Smurfit Kappa představuje nové obalové řešení pro trh s ovocem a zeleninou. Eco Tray je za tepla tvarovaná přepravka z vlnité lepenky a je papírovou alternativou k tradičním polystyrénovým a plastovým přepravkám.
  • Pack Salad společnosti Smurfit Kappa je určen pro balení salátů a tento obal byl vyvinut ve spojení se společností Quick, která je zákazníkem společnosti Smurfit Kappa. Tento produkt byl vyvinut podle požadavku společnosti Quick použít biologicky odbouratelný a kompostovatelný obal.

Ocenění | Ekologická cena 

  • Společnost Smurfit Kappa Comptoir du Pin ve Francii úspěšně zavedla používání pařezů pro nový kotel na biomasu umístěný v papírně ve Facture. Tato surovina doposud nebyla využívána.
  • Společnost Smurfit Kappa Roermond Papier v Nizozemsku byla nominována za svou environmentální strategii v uplynulých 25 letech a jasné doklady o tom, že udržitelnost je klíčovým prvkem obchodní strategie závodu.

Ocenění | Řízení rizik a bezpečnosti

  • Společnost Smurfit Kappa Coronel Suarez v Argentině zavedla systém řízení v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti, aplikovala jeho koncepty do ekologických a provozních oblastí a vyvinula související nástroje pro správu informací. Díky těmto inovativním krokům je nyní realitou „provozní spolehlivost“.

Ocenění | Reklamní kampaň

  • Společnost Smurfit Kappa Recycling zorganizovala ve Spojeném království projekt „Staň se součástí birminghamského papírového řetězce“. Cílem kampaně bylo zvýšit povědomí veřejnosti a zlepšit míru zapojení do recyklace papíru v Birminghamu.
 

Společnost Smurfit Kappa je nominována na sedm cen v rámci ocenění PPI Awards za rok 2012