Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa byla společností Philips Lighting jmenována Dodavatelem roku 2015 v oblasti trvalého zlepšování

​ 25. dubna 2016


Smurfit Kappa byla pochválena svým dlouholetým partnerem, společností Philips, za svou inovativnost, odbornost a oddanost k nejvyšším standardům udržitelnosti a byla jmenována Dodavatelem roku 2015 v oblasti trvalého zlepšování, přičemž získala od společnosti Philips Lighting ocenění Excellence Award za kvalitu a udržitelnost.

award.jpgSmurfit Kappa trvale podporuje Philips od roku 1954 navzdory měnícím se požadavkům trhu a dodavatelského řetězce a dodává do jeho 23 poboček po celém světě. Při předávání tohoto ocenění popsal Philips toto partnerství za pevně zavedené díky pozici společnosti SK, která je "jediným strategickým dodavatelem obalů s celosvětovým pokrytím", a díky "její nepřetržité podpoře při vývoji obalů, hodnotovému inženýrství, inovaci a udržitelnosti."

Toto ocenění vyjadřuje uznání společnosti Smurfit Kappa za její nepřetržité úsilí a výsledky v oblasti udržitelnosti, zvláště že zaručuje, že 100% veškerého papírového materiálu dodávaného do společnosti Philips je označeno jako certifikované Spotřebitelským řetězcem s vystopovatelností a udržitelností zdrojů, které jsou certifikovány podle FSC®, PEFC a SFI; a za její závazky ke snížení emisí CO2 o 25% a obsah organických látek ve vodě o 33% do roku 2020.  

Toto ocenění rovněž potvrzuje pokračující úsilí Smurfit Kappa při přechodu na kruhovou ekonomiku s cílem stát se 100% kruhovou, přičemž již celá řada jejích závodů jako takové působí. A navíc má společnost cíl dosáhnou hodnoty minimálně 98,2% pro všechny materiály, které budou recyklovány pro balení nebo jiné aplikace.

Toto ocenění uznává mimořádnou práci Nadace Smurfit Kappa, jejímž cílem je přispět k ukončení začarovaného kruhu chudoby a závislosti, který existuje v některých komunitách a zemích, ve kterých společnost působí, a to prostřednictvím investic do sociálních projektů.

Alberta Zawadzka, Global Packaging Competence Manager Philips, řekla: "Společnost Philips ocenila společnost Smurfit Kappa za její nepřetržitě vynikající výsledky v oblasti udržitelných obalových řešení a její proaktivní podporu při optimalizaci celkových nákladů na vlastnictví v dodavatelském řetězci, přičemž však každodenně poskytuje vysokou úroveň kvality a služeb. Toto ocenění je pokračováním našeho dlouhodobého partnerství a těšíme se na společný růst v celosvětovém měřítku za účelem zintenzivnění naší globální spolupráce."

"Jsme potěšeni, že jsme obdrželi toto ocenění od našeho dlouhodobého partnera, společnosti Philips. Jedná se uznání hodnoty naší spolupráce a také naší kreativity a odhodlání vymýšlet nové způsoby pro obě naše společnosti za účelem vzájemné podpory při zvyšování udržitelnosti, "řekl Tony Smurfit, CEO skupiny Smurfit Kappa.

 

Smurfit Kappa byla společností Philips Lighting jmenována Dodavatelem roku 2015 v oblasti trvalého zlepšování