Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa představuje nové vaky „Safe Curve“

​6.února, 2014  


Společnost Smurfit Kappa Bag-In-Box je vždy lídrem technologických inovací a nyní představila nový typ spojů u vaků na víno.

Kromě obvyklých spojů chrání víno uvnitř osm dodatečných paprskovitých spojů (dva v každém ze čtyř rohů).    

Tento nový systém trojí ochrany se označuje „Safe Curve“ a je umožňovaný díky novým nástrojům, které byly instalovány na výrobních linkách na vaky na víno v závodech v Ibi (Španělsko) a Epernay (Francie). Tato inovace je v souladu s výrobním procesem a umožňuje dodávku naprosto stejných produktů v případě jakéhokoliv přerušení.

Cendrine Lallement, manažer pro výzkum a vývoj ve společnosti Smurfit Kappa, vysvětluje: „Vyvinuli jsme tyto nové spoje proto, aby bylo možné vylepšit proces plnění v případě výrazného omezení.“

SafeCurve.jpg

A je to skutečně tak, provedení „Safe Curve“ přináší dodatečnou ochranu, pokud je vak po naplnění vložen do krabice, a zároveň snižuje riziko odření, pokud nejsou optimální podmínky pro plnění. Zároveň se minimalizuje riziko slepení uch a složenin na klopách krabice nebo na závěrném prvku krabice. Pokud k tomu přeci dojde, je ohrožený roh chráněn dvojitým spojem.

Vaky jsou odolnější, protože tok tekutiny není v ostrém úhlu a zaoblený tvar udržuje pevnost. Nicméně i zde platí to, co u všech obalů Bag-in-Box®, totiž že tato inovace nijak nesnižuje nutnost neustálé ostražitosti a kontroly na balicí lince.

 

Smurfit Kappa představuje nové vaky „Safe Curve“