Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa představuje novou databázi InnoBook

t

​24 April 2013

Společnost Smurfit Kappa spustila novou a vylepšenou databázi InnoBook. Portfolio kreativních nápadů v oblasti obalů nyní nabízí více možností než kdy dříve pro uspokojení potřeb zákazníků.


InnoBook nabízí zákazníkům společnosti Smurfit Kappa souhrnnou kapacitu více než 700 inspirujících návrhářů na celém světě a je plná stovek mezinárodně oceněných řešení. Původní softwarový nástroj InnoBook byl představen před více než 15 lety a od té doby byl pravidelně upravován a aktualizován.

Více než 250 odborníků společnosti Smurfit Kappa z celého světa využívá InnoBook více než 400krát denně, aby mohli posloužit tisícům zákazníků společnosti. Tento dynamický nástroj stále obsahuje portfolio více než 4800 návrhů, nabízí inspiraci a inovaci a napomáhá kreativnímu procesu návrhářů i zákazníků společnosti Smurfit Kappa.

Nová verze představená v dubnu 2013 zachovává vlastnosti původního konceptu databáze InnoBook a je ještě interaktivnější. Zákazníci si nyní mohou návrhy prohlížet ve 3D a využívat funkce, jako jsou videa s pokyny na sestavení.

Tony Smurfit, provozní ředitel společnosti Smurfit Kappa, řekl: „Tato nová verze databáze InnoBook je pro nás fantastický krok kupředu, protože nám umožňuje nabízet zákazníkům neustále ty nejlepší služby a osvěžit proces návrhu jejich obalu. Našim zákazníkům umožňuje mít i nadále přístup k řadě návrhů, jejichž počet každý den roste, a to interaktivnějším způsobem než dříve. Doufám, že vás to nadchne stejně jako nás!“

 

Společnost Smurfit Kappa představuje novou databázi InnoBook