Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa spojuje své síly s inženýry dodavatelského řetězce ESTL, aby zákazníkům nabídla komplexní postup obalových a logistických odborných znalostí

15. červenec 2014

Společnost Smurfit Kappa, jenž je jednou z vedoucích světových obalových firem, oznamuje novou exkluzivní spolupráci s lídrem na globálním trhu v oblasti bezpečné přepravy zboží firmou ESTL, a spolu pod jednou střechou přináší plnou řadu odborných znalostí ohledně zákaznických obalů, přepravy, bezpečnosti a logistických potřeb.  
 

Tato exkluzivní spolupráce znamená, že poprvé mohou majitelé značek vybudovat nejinovativnější a nejefektivnější řešení balení kombinací nástrojů pro optimalizaci dodavatelského řetězce společnosti Smurfit Kappa, jako například Pack Expert – který ročně analyzuje přes 20 000 dodavatelských řetězců – a přísných přepravních testů společnosti ESTL k zajištění toho, aby byl výrobek zákazníkovi doručen bezpečně a bez nadbytečného balení.  

Při doručení jsou poškozena 4 % přepravovaného zboží, a proto je balení výrobku za účelem jeho bezpečí během přepravy prvořadé.  Nicméně toto nemůže být dále na úkor atraktivnosti v regálu nebo snadného rozbalení.  Spolupráce společnosti Smurfit Kappa a ESTL poskytuje zákazníkům komplexní služby pod jednou střechou s bezkonkurenčními vědeckými znalostmi a porozuměním, takže mohou získat to nejlepší obalové řešení pro bezpečné dodání svých produktů. Mezi cílové klienty patří majitelé značek, odborníci na marketing, nákupčí a logističtí experti.    

Toto je poprvé, kdy byly tyto dvě specializované znalosti dány dohromady.  Zákazníkům společnosti Smurfit Kappa poskytují nejhlubší porozumění papírového a lepenkového obalu spolu s přepravou, bezpečností a logistickou optimalizací.  Stejně jako zajištěním toho, aby výrobky bezpečně dorazily, se tímto také snižují náklady a zdroje zákazníka, protože již není dále zapotřebí získávat tyto odborné znalosti nezávisle.

 
 

Arco Berkenbosch, viceprezident pro marketing, výzkum a vývoj ve společnosti Smurfit Kappa, řekl:

„Kombinací našich odborných znalostí s ESTL odhalíme přelomový pohled na přepravní bezpečnost a logistickou optimalizaci tak, abychom našim zákazníkům pomohli v podnikání.  Spolupráce zákazníkům umožní vytvořit komplexní obalové řešení efektivní ve všech úrovních – od bezpečné přepravy během dodavatelského řetězce až po přilákání zákazníků u regálu. Výsledné řešení navíc ušetří náklady minimalizací poškození výrobku a snížením nadbytečného balícího odpadu.“
Spolupráce s ESTL ztělesňuje zaměření společnosti Smurfit Kappa na přinášení inovativních řešení, která jsou založena na hlubokém porozumění zákazníkovi, řešení reálných problémů a podpoře růstu zákazníků.  Spolupráce přináší prospěch už několika velkým mezinárodním značkám.

Předseda oddělení balení ve společnosti ESTL Jelle Dendauw řekl:

„Jsme velmi nadšení ze spolupráce s firmou Smurfit Kappa, kdy nabízíme jejich zákazníkům možnost získat komplexní posouzení celého jejich dodavatelského řetězce a přidružených obalových potřeb.  Zákazníkům poskytujeme nestranný a nezávislý pohled na to, jak mohou optimalizovat stabilitu nákladu na paletě a snížit množství poškozených výrobků a odpadu.“


Partnerská spolupráce s ESTL je dalším příkladem toho, jak se společnost Smurfit Kappa staví k „Otevřené budoucnosti“ pro své zákazníky.  Nová strategie se zaměřuje na podporu růstu zákazníků prostřednictvím porozumění a inovací, což odráží trvalou bitvu majitelů značek vyhrát nanejvýš důležitý První okamžik pravdy, kdy zákazníci dávají přednost jedné značce před druhou.  Tato strategie je přivedena k životu pomocí dynamické mikrostránky, kde řada příběhů demonstruje, jak zákazníci po celém světě spolupracují s firmou Smurfit Kappa, aby vytvořili inovativní řešení, které pohání komerční úspěch.  Novou mikrostránku můžete navštívit na www.openthefuture.info kde bude centrum pro nový sdílený obsah, který se bude pravidelně aktualizovat.

Klikněte zde a navštivte naši mikrostránku  "Open the future" a podívejte se, jak  spolupracujeme s našimi zákazníky . 

Společnost Smurfit Kappa spojuje své síly s inženýry dodavatelského řetězce ESTL, aby zákazníkům nabídla komplexní postup obalových a logistických odborných znalostí