Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Ekologicky vstřícné vaky Smurfit Kappa dobývají své místo – na regálech, v dopravě i doma

13 July 2012

Nova řada ekologicky vstřícných 1,5 až 3litrových vaků, které umožňují snadné nalévání, nadále rozšiřuje svou pozici na trhu s vínem.

”Kevin Heath, ředitel prodeje, Smurfit Kappa Bag in Box, Irsko a Spojené království, o tomto produktu, který byl představen na londýnském mezinárodním vinařském veletrhu, říká: „Tento nový 1,5litrový vak Pouch-up© již používají přední britské balírny vína, Broadland Wineries, které si objednaly poloautomatickou plničku pro svůj závod na plnění vína v Cawston v Norfolku.“ Pokračuje: „Jsme přesvědčeni, že Pouch-up© je tvarem budoucnosti, který změní vzhled regálů a uliček s vínem – nabízí lehčí obal, který vezmete kamkoli a který má o 80 % nižší uhlíkovou stopu než skleněné obaly. Navíc je již zavedený v předních maloobchodech včetně společnosti ASDA, která zavádí čtyři vlastní vaky na víno v ceně 9 £.“ 

“Jsme přesvědčeni, že Pouch-up© je tvarem budoucnosti, který změní vzhled regálů a uliček s vínem – nabízí lehčí obal, který vezmete kamkoli a který má o 80 % nižší uhlíkovou stopu než skleněné obaly" - Kevin Heaths, Obchodní ředitel

Pouch-up© je lehčí alternativa skla, v regálu velmi dobře vypadá a má jedinečný tvar a povrch, které mají využít předpověď maloobchodů, že nastane silný nárůst prodeje vína v plechovkách a vacích.

Lehký, samostatně stojící nápojový vak má 100% potisknutelný povrch pro využití pro značku, kohoutek Vitop®, který prodlužuje životnost nápoje po otevření, a uhlíkovou stopu ve výši pouhých 20 % ve srovnání s tradiční skleněnou nádobou.

Tento vak však zdaleka není ideální jen pro trh s vínem. Společnost Smurfit Kappa vyvinula Pouch-Up® pro další využití, jako jsou koktejly a čerstvé ovocné šťávy, včetně obalu na koktejl, který získal ocenění Worldstar a který byl vytvořen pro společnost Manchester Drinks.

Inovativní Pouch-Up® nevyžaduje další vnější krabici a usnadňuje logistiku, protože v nákladním vozidle umožňuje převážet větší objem tekutin. Vzhledem ke snížení surovin na pouhých 35 g u 1,5litrového obalu dochází k výrazným dopravním a úložným úsporám, které vedou ke zlepšení dodavatelského řetězce. Tradiční skleněná láhev tvoří 29,6 % hmotnosti litru vína, ale Pouch-Up® představuje jen 2,3 % hmotnosti svého obsahu, což znamená zásadní vylepšení uhlíkové stopy.

Pomocí nového ekologicky vstřícného vaku Pouchup© se tekutina snadno nalévá a díky jeho
 
ultralehkému provedení se snadno nosí, snadno jej znovu utěsníte a je dokonalý pro jakoukoli
 
příležitost – pro domácí posezení nebo venkovní akce, festivaly a pikniky.

 

 

 

 

Poznámky editorů

Smurfit Kappa

6 závodů na světe, Smurfit Kappa Bag-in-Box  vedoucí evropský vůdce v  Bag-in-box® řešeních a světová jednička ve výrobě kohoutků Vitop® tap. 

  

Pozn: článek na  www.smurfitkappa.co.uk on July 9

Ekologicky vstřícné vaky Smurfit Kappa dobývají své místo – na regálech, v dopravě i doma