Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa vytvořila aseptický Pouch-Up na ovocné šťávy

​18. května 2016


Smurfit Kappa, lídr v oblasti kompletních obalových řešení pro Bag-in-Box®, rozšířila svůj sortiment Pouch-Up® díky využití nových plnících technologií.

Ve spolupráci s Pressade, číslem 3 v oblasti nechlazených ovocných šťáv a specialistou na ovocné šťávy pro celou rodinu, Smurfit Kappa Bag-in-Box nabízí nové obalové řešení pro ovocné šťávy, které je baleno aseptickým způsobem. Pressade uvádí na trh aseptickou 100% ovocnou šťávu Pouch-Up®, která je k dispozici ve třech příchutích (jablko, pomeranč, multivitamin).

Řešení Pouch-Up® je dokonale přizpůsobeno těmto výrobkům. Tento lehký obal je snadno použitelný, praktický a uživatelsky příjemný. Jeho uzávěr Original Vitop® (aseptická verze), který je umístěný na vnější straně, zaručuje plynulý tok výrobku.


"Pouch-Up® je hygienický obal, který je dokonale přizpůsobený pro aseptické plnění. Díky těmto novým výrobkům můžeme inovovat a odlišit se na regálech. Myslíme si, že tuto šťávu Pouch-Up® uživatelé ocení, částečně proto, že nabízí praktičnost a je s ní zábava. Jedná se o inovativní způsob, jak přetransformovat spotřebu ovocných šťáv při snídani, která v minulých letech stagnovala", říká Catherine Bererd, produktový manažer Pressade.

Trh s asepticky plněnými ovocnými šťávami je velice náročný a vyžaduje speciální hygienické předpisy a také speciálně upravené technologie. Smurfit Kappa Bag-in-Box vytvořil obal Pouch-Up® přizpůsobený pro aseptické plnění: nejprve se ionizuje a potom se plní na automatických aseptických strojích. Tento obal nyní zažívá opravdový vzestup, protože proniká na trhy asepticky plněných nápojů, na kterých dominují jiné typy obalů. Partnerství Smurfit Kappa s FBR-Elpo spa a stejně tak i naše zkušenosti v oboru aseptického plnění nám umožňuje poskytovat naším zákazníkům na trhu s ovocnými šťávami komplexní a efektivní obalová řešení.

Vytvořením antiseptického Pouch-Up® pro šťávy Smurfit Kappa Bag-in-Box inovuje a neúnavně pracuje na vývoji těchto nových plnicích technologií. Tyto inovace umožní průnik Pouch-Up® na nové trhy. 

Společnost Smurfit Kappa vytvořila aseptický Pouch-Up na ovocné šťávy