Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa Latinská Amerika trénuje školitele

​Zaměstnanci v Latinské Americe jsou školeni, aby mohli své kolegy učit, jak může každý jednotlivec přispět k úspěchu společnosti Smurfit Kappa.

16 zaměstnanců ze Smurfit Kappa Latinská Amerika se sešlo v Cali v Kolumbii, aby se zúčastnilo obchodního ekonomického školení „Proškol školitele“ (Business Economics Train the Trainer (BET)) a mohlo tento seminář učit v dalších zemích Latinské Ameriky.

Účastníci pocházeli z různých obchodních funkcí, od prodeje, přes finanční oddělení až po výrobu. Toto školení, původně zahájené v Německu jako součást řady prodejních školicích modulů, bylo v posledních letech prováděno po celé Evropě. Do dnešního dne prošlo tímto školením po celé Evropě více než 2000 zaměstnanců a nyní se do této skupiny přiřadí i někteří z našich kolegů z Latinské Ameriky.

Train-the-Trainer-LA-web.jpg
Školicí týmy skládající se ze 4 osob z Mexika, Kolumbie, Venezuely a Argentiny budou pokračovat v šíření myšlenek a zajistí, aby se účastníci dozvěděli, jakým způsobem může každý jednotlivec přispět k úspěchu společnosti.

Jádrem školení jsou cenové kalkulace a faktory, které mohou mít dopad na zisky a likviditu společnosti. V průběhu dvoudenního školení se účastníci také dozví jak důvěrně nakládat se záležitostmi, jako jsou účetní rozvahy, výkazy zisků a ztrát, hotovostní tok, příspěvky a pracovní kapitál.

Společnost Smurfit Kappa Latinská Amerika trénuje školitele