Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Služba eSmart společnosti Smurfit Kappa zaujímá přední místo v oblasti obalových řešení pro elektronické obchodování

​30. října 2017 


Smurfit Kappa, společnost dodávající obalová řešení, která v současné době spolupracuje se 70% předních evropských značek e-commerce, dnes oznámila nový název pro svou nabídku e-commerce služeb - eSmart.

Jedná se o završení dlouholetých zkušeností, kdy pomáhala e-maloobchodníkům optimalizovat příležitosti v online prodejním prostoru. Služba eSmart ukazuje společnostem cestu prostřednictvím 12 klíčových oblastí, které se týkají optimalizace procesů elektronického maloobchodu, efektivity dodavatelského řetězce a předávání špičkových spotřebitelských zkušeností.

Edwin Goffard, COO Corrugated Europe, říká: "Vzhledem k rostoucímu růstu online prodejů a zvýšenému očekávání ze strany spotřebitelů je ve stále více digitalizovaném světě vyvíjen tlak na majitele značek a e-maloobchodníky, aby se vymanili z davu. Obaly hrají zásadní roli, protože pomáhají podnikům zvyšovat zisky, řídit složité dodavatelské řetězce a přinášet správné zkušenosti s danou značkou."

"Tím, že přinášíme naši e-commerce nabídku pod jednu střechu v podobě služby eSmart, zjednodušujeme společnostem proces nacházení obalových řešení, která dávají smysl z obchodního hlediska. Jsme nesmírně šťastní, že spolupracujeme s mnoha předními online prodejci, včetně Zalando a CDiscount, a těšíme se na spolupráci s dalšími značkami, abychom jim pomohli odkrýt příležitosti, které jim v budoucnu zajistí úspěch."

Společnost Smurfit Kappa také oznámila, že její služba eSmart umožnila jednomu z nejrychleji rostoucích maloobchodníků v Británii ušetřit 250000 liber ročně.

Navíc díky službě eSmart dokázala společnost HelloFresh, přední dodavatel potravin, optimalizovat svůj e-maloobchodní proces prostřednictvím řešení, které nejenže přineslo špičkovou spotřebitelskou zkušenost, ale také zvýšilo kapacitu balení o 17% a naplnění palety o 13%.Luke Grob, ředitel pro produkty a inovace společnosti HelloFresh, uvedl: "Pro nás je zásadní, aby naši zákazníci byli středem veškerého našeho dění. V každém kroku procesu navrhování sdílela společnost Smurfit Kappa naši vizi a vášeň pro zákaznicky orientovaný důraz na detail."

Služba eSmart společnosti Smurfit Kappa zaujímá přední místo v oblasti obalových řešení pro elektronické obchodování