Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Vaky Pouch-Up® společnosti Smurfit Kappa získaly ocenění na Worldstar Packaging Awards

​20, září 2012 


Společnost Smurfit Kappa Bag-in-Box zvítězila v kategorii nápojových obalů na Worldstar Packaging Awards 2011/2012 za inovativní vak Pouch-Up®.

Produkt Bag-in-Box, který již vyhrál ve Starpack ve Spojeném království a obdržel obalového Oscara, získal cenu za úspěšné vytvoření za produkty Mojito a Cosmopolitan společnosti Manchester Drinks.

Tato cena je dalším z řady nedávných ocenění, které tento inovativní obal, jenž nadále upevňuje svou pozici na trhu s vínem, koktejly a ovocnými šťávami, v nedávné době obdržel. Vak Pouch-Up® přesvědčil porotu svým atraktivním designem, vlastnostmi fólie, snadným používáním a nízkou uhlíkovou stopou.

Vaky jsou k dispozici s objemem 1,5 l a 3 l a veškerý jejich povrch je možné potisknout flexotiskem s vysokým rozlišením, což umožňuje snadnou identifikaci značky na pultu. Inovativní fólie a kohoutek Vitop compact® brání přístupu kyslíku, a díky tomu nápoj uvnitř vydrží ve vynikající kvalitě déle. 

 

 

 

Vaky Pouch-Up® reagují na rostoucí potřeby kočovné spotřeby: jsou lehké, nerozbitné a snadno se používají. Díky kohoutku Vitop compact® je nalévání snadné a bezpečné.

Jedná se o ekonomický, pohodlný a ekologický obalový produkt, který odpovídá úsilí společnosti Smurfit Kappa Bag-in-Box v oblasti inovací a služeb pro trh s vínem, lihovinami a dalšími nápoji.
Soutěž WorldStar existuje již od roku 1970 a je hlavní akcí organizace WPO. Letos se porota skládala z 23 zástupců WPO a zástupce Mezinárodní organizace pro tisk obalů. Posuzovalo se dvě stě čtyřicet tři produktů z 32 zemí v sedmi různých kategoriích. Porota srovnala přihlášené produkty s podobnými produkty na trhu a cenu obdržely ty, které považovala za vynikající, pokud jde o výkon či inovaci.  

Smurfit Kappa Bag-in-Box

Společnost Smurfit Kappa Bag-in-Box poskytuje flexibilní obalová řešení pro tekuté a viskózní produkty na trhu s potravinami a pro průmysl. Tato řešení jsou cenově úsporná a přitom plně vyhovují novým ekologickým předpisům a odpovídacím všem specifickým potřebám zákazníků. Společnost Smurfit Kappa Bag-in-Box má 6 závodů v různých částech světa a je evropským lídrem v oblasti řešení Bag-in-box® a světovým lídrem v oblasti kohoutků na víno díky kohoutku Vitop®..   

KONEC
 
Další informace vám poskytne:
 

Veronika Necasova et Florence Decock

Smurfit Kappa Bag-in-Box

Quai de l’Ile Belon

BP 21064

F-51318 Epernay Cedex

Tel: +33 (0)3 26 55 70 40

Mobile: +33 (0)6 12 79 95 85

E-mail: veronika.necasova@smurfitkappa.fr

E-mail: florence.decock@smurfitkappa.fr

 

Vaky Pouch-Up® společnosti Smurfit Kappa získaly ocenění na Worldstar Packaging Awards