Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa představuje nejmodernější obalovou inovaci, Shelf-Facer, která zlepšuje viditelnost značky až o 50 %.

25 February 2015

Smurfit Kappa, jeden z předních světových výrobců papírových obalů, představil své nejnovější průlomové obalové řešení, tzv. Shelf-Facer, který prokazatelně zvyšuje viditelnost zboží v regále až o 50 %, což vede k výraznému nárůstu potenciálního prodeje. 

Díky důkladnému testování a rozsáhlému průzkumu mezi nakupujícími se potvrdily výhody tohoto jedinečného obalu, který posouvá do popředí zboží prodávané v regálu a výrazně zvyšuje jeho prezentaci, přičemž značka může plně využívat marketingové příležitosti v prodejně.

Oznámení obalu Shelf-Facer následuje po nedávném uvedení bílého papíru nákupního marketingu od Smurfit Kappa – Marketing v regále - do jaké míry nad ním opravdu máte kontrolu? – z nějž vyplynulo, že i když 76 % nákupních rozhodnutí dělají zákazníci až v obchodě, značky často nevyužívají účinné marketingové příležitosti, které prodej z regálu nabízí, zvláště v místě nákupu a v regálu.

Smurfit Kappa chtěla tento problém napravit, a tak zapojila ty nejbystřejší a nejkreativnější mozky svých více než 700 designérů z celého světa. Dostali za úkol vymyslet obal, který by maximalizoval viditelnost produktu v regále. A výsledkem bylo moderní komerční řešení zaručující značkám to, že jejich výrobky lze co nejsnáze v obchodě najít a koupit.

Shelf-Facer trvale zajišťuje, že je výrobek dobře viditelný a že je k dispozici v přední části regálu, a zákazníci ho tak mohou snadno najít. Jakmile si jeden výrobek zákazník zakoupí, výrobek je okamžitě nahrazen dalším zezadu, což významně zlepšuje viditelnost značky a zvyšuje prodeje.

Nedávné studie odhadují, že díky lepší prezentaci výrobku v regálu lze v prodeji dosáhnout výrazného nárůstu. Smurfit Kappa chtěla kvantifikovat a pochopit dopad obalu Shelf-Facer, a proto použila svou jedinečnou technologii pro sledování pohybu očí, kterou vyvinula spolu se svým partnerem Eyesee, a zmapovala, kam se nakupující nejvíc v regále dívali. Z výsledků vyplynulo, že obal Shelf-Facer zvyšuje viditelnost zboží v regále až o 50 %.   

 

Arco Berkenbosch, viceprezident pro inovace ve společnosti Smurfit Kappa, řekl: „Po náročném testování a výzkumu jsme si jisti, že obal Shelf-Facer se prokáže jako důležitý nový nástroj, který pomůže značkám prodat více jejich výrobků přímo v obchodě. Uvědomujeme si, jak důležité je upoutat pozornost zákazníka v okamžiku nákupu. V souladu s naším průběžným cílem maximalizovat hodnotu pro naše obchodní partnery nás těší, že jsme vytvořili produkt, který se prokázal jako účinný pro dosažení obchodního úspěchu.“

Obal Shelf-Facer je pouze jednou z mnoha inovací, které společnost představí na akci Innovation Event 15. dubna v Nizozemí. Představení obalu Shelf-Facer je posledním příkladem širšího závazku společnosti Smurfit Kappa maximalizovat hodnotu pro své zákazníky díky vývoji ověřených a inovativních obalů s cílem podpořit obchodní úspěšnost a využít tak onoho důležitého prvního momentu, kdy si kupující vybírají jednu značku na úkor jiné. Tento obal staví na naší strategii odlišovat se a na závazku „Otevřít budoucnost“ svým zákazníkům tím, že jim pomůžeme k růstu díky inteligentním a moderním obalovým řešením.

Click here to visit our 'Open the future' microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success. 

Smurfit Kappa představuje nejmodernější obalovou inovaci, Shelf-Facer, která zlepšuje viditelnost značky až o 50 %.