Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Generální ředitel společnosti Smurfit Kappa byl organizací RISI jmenován evropským generálním ředitelem roku 2014

​15.ledna, 2014

Společnost Smurfit Kappa s potěšením oznamuje, že Gary McGann, generální ředitel skupiny, byl organizací RISI jmenován evropským generálním ředitelem roku 2014.

RISI, přední poskytovatel informací pro globální odvětví lesnických produktů, předá cenu na své evropské konferenci pro oblast celulózy a papíru, která se bude konat v Praze ve dnech 10. až 12. března 2014.

Evropský generální ředitel roku organizace RISI je nominován skupinou investičních analytiků a portfolio manažerů, kteří se věnují evropskému a globálnímu průmyslu papíru a celulózy. Jedná se o další ocenění – v roce 2013 společnost Smurfit Kappa obdržela cenu časopisu Institutional Investor za nejlepšího generálního ředitele v oboru.

V odůvodnění ceny organizace RISI mimo jiné uvedla, že „v uplynulém roce si skupina Smurfit Kappa Group vedla dobře v řadě oblastí, jako jsou lepší ziskovost, úspěšná integrace akvizic a zajištění  významného zhodnocení pro akcionáře“.

  

O organizaci RISI

RISI je přední poskytovatel informací pro globální odvětví lesnických produktů. Společnost spolupracuje s klienty v odvětvích, jako jsou papír a celulóza, dřevěné výrobky, řezivo, biomasa, tenký papír, netkané materiály, tisk a nakladatelství, a pomáhá jim činit lepší rozhodnutí.

Organizace RISI má ústředí v Bostonu ve státě Massachusetts, ale disponuje dalšími pobočkami v Severní a Jižní Americe, Evropě a Asii.

Generální ředitel společnosti Smurfit Kappa byl organizací RISI jmenován evropským generálním ředitelem roku 2014