Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Evropa – den bezpečnosti

Případová studie v oblasti udržitelnosti: Společnost Smurfit Kappa uspořádala v dubnu 2012 den bezpečnosti s cílem podpořit ochranu zdraví a bezpečnost ve všech svých evropských závodech.

V 16 jazycích byl na videu připraven projev prezidenta a COO naší Skupiny, Tonyho Smurfita, pronášený v různých provozech naší společnosti. Video se potom pouštělo zaměstnancům v rámci zahájení této významné iniciativy, námětem bylo osobní zapojení a odpovědnost s důrazem na to, že před každým krokem se musíme „zastavit, zamyslet se a potom jednat“.

 

 

 

 Země a závody uspořádaly sérii místních akcí a workshopů na podporu ochrany zdraví a bezpečnosti při práci. Na mnoha místech se tyto činnosti zaměřily nejen na pracoviště, ale také na domov tím, že zahrnuly rodiny a děti zaměstnanců. K aktivitám patřily technické workshopy a školení pro zaměstnance, ale také například soutěže pro děti a zdravotní testy pro rodinné příslušníky.

Evropa – den bezpečnosti