Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Cena za firemní společenskou odpovědnost v Mexiku

​Centro Mexicano para la Filantropía (Cemefi) je mexické občanské sdružení, které bylo založeno v roce 1988.

Sdružení Cemefi s cílem podporovat filantropické chování a zodpovědné činy firem vytvořilo cenu a v roce 2011 toto prestižní ocenění obdržela společnost Smurfit Kappa Guanajuato Corrugated..

S ohledem na firemní strategii udržitelného rozvoje společnosti Smurfit Kappa usiluje továrna na výrobu vlnité lepenky v Guanajuato o to, aby byla spolehlivým partnerem pro všechny zainteresované strany. Její program společenské odpovědnosti se zaměřuje na kvalitu života zaměstnanců, péči o životní prostředí, obchodní etiku, komunikaci a zapojení do života společnosti. Zaměstnanci mají podporu pro to, aby vedli vyrovnaný život, rozvíjeli své znalosti a dovednosti a podporovali ochranu zdraví a bezpečnost.
Závod Smurfit Kappa Guanajuato je v místě znám svou péčí o životní prostředí. Velké úsilí je věnováno environmentálním operacím, investicím do ekotechnologií, udržitelné dopravě a komunikaci o těchto otázkách. Kromě dalších iniciativ společnost Smurfit Kappa Guanajuato uspořádala a sponzorovala sázení stromů v místním parku, sponzorovala fotbalový turnaj, zapojila se do prvního kongresu zeleného podnikání a udržitelného rozvoje a uspořádala vánoční večírek pro děti z komunity „Las Talegas“, což je chudinská čtvrť. Závod Smurfit Kappa Guanajuato je velmi poctěn uznáním od sdružení Cemefi a pokračuje ve svých činnostech, které přinášejí užitek místním obcím v okolí.

Cena za firemní společenskou odpovědnost v Mexiku