Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Generální ředitel společnosti Smurfit Kappa byl jmenován předsedou CEPI

​6. ledna, 2014

Společnost Smurfit Kappa oznamuje, že Gary McGann, generální ředitel skupiny, byl jmenován předsedou Konfederace evropského papírenského průmyslu (dále jen „CEPI“) s účinností od 1. ledna 2014.


Nevýdělečná organizace CEPI sídlí v Bruselu a zastupuje evropský průmysl papíru a celulózy. Gary McGann nahradí Jussiho Pessonena, generálního ředitele společnosti UPM.


Předseda má dvouleté funkční období, během něhož zodpovídá za zastupování evropského průmyslu papíru a celulózy na úrovni EU a na mezinárodní úrovni. Od roku 2010 je Gary McGann členem předsednictva CEPI.  

  
 

O CEPI – Konfederace evropského papírenského průmyslu   

Konfederace evropského papírenského průmyslu (CEPI) je nevýdělečná organizace se sídlem v Bruselu. Zastupuje evropský průmysl papíru a celulózy a propaguje jeho úspěchy a přínosy jeho produkce. Prostřednictvím 18 členských zemí (17 členů Evropské unie plus Norsko) CEPI zastupuje přibližně 520 firem zaměřených na výrobu celulózy, papíru a lepenky z celé Evropy, a to od malých a středních firem po nadnárodní firmy a 950 papíren. Jako celek zastupují 23 % světové produkce. . 

Generální ředitel společnosti Smurfit Kappa byl jmenován předsedou CEPI