Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Smurfit Kappa Morava Paper

Vyrábíme papír pro výrobu vlnité lepenky

  • Závod Smurfit Kappa Morava Paper vyrábí a dodává papír na krycí a zvlněnou vrstvu vlnité lepenky. Svým zákazníkům nabízíme stabilitu nadnárodní společnosti, dlouholetou tradici, kvalitu a podporu výrobcům papírových obalů. 
  • Naše roční produkce činí 65.000 tun papíru, určených k výrobě papírových obalů, jež je vyráběn výhradně ze sběrového papíru. Aktivně tak podporujeme využívání druhotných surovin a jejích recyklaci a přispíváme k šetrnému nakládání se surovinovými zdroji.
  • Díky výhodnému geografické poloze, v údolí řeky Moravice, pokrýváme požadavky našich zákazníků ve všech místech České republiky i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Rakousko, atd.) 
  • Jako člen skupiny Smurfit Kappa Group jsme součástí PRE Clusteru se sídlem v německém Zülpichu.
 

Certifikace

FSC-C095396, PEFC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 15593, ISO 18001, ISO 50001

Smurfit Kappa Czech s.r.o.

závod Morava Paper

747 41 Žimrovice

Tel: +420 553 753 111

Kontaktujte nás

Vítejte!

josef_vrtiska

Josef Vrtiška, ředitel závodu

"Ve společnosti pracuji od srpna r. 2006. Před jmenováním do pozice ředitele závodu Morava Paper v dubnu 2012 jsem zde zastával pozici Finančního Controllera.
Před nástupem do Smurfit Kappa jsem pracoval v dceřiné společnosti banky HSBC.
Jsem absolventem VŠE v Praze."

Ve zkratce

Historie papírny sahá až do roku 1891. V roce 2006 došlo k fúzi Kappa Packaging s irskou společností Jefferson Smurfit. Závod se přejmenovává na Smurfit Kappa Morava Paper, stává se součástí Smurfit Kappa Czech s.r.o. se sídlem v Žebráku. Produkujeme 65 000 tun papíru pro výrobu vlnité lepenky ročně.

Smurfit Kappa Morava Paper