Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Podpůrné služby

​Innotools  

Zaměřujeme se na to, jak to pro naše zákazníky udělat správně, napoprvé a pokaždé

Naše metodika se neustále vyvíjí a je stále propracovanější, což znamená, že naše inovace jsou založeny na faktech, a ne na pouhé intuici. V našich laboratořích testujeme, jak se obaly chovají v nejrůznějších podmínkách během celého průběhu expedice, než se výrobky dostanou do prodeje.

Využíváme přitom řadu nástrojů, které máme pouze ve společnosti Smurfit Kappa a společně se nazývají InnoTools. Nástroje InnoTools nám umožňují zlepšovat náš proces rozhodování, eliminovat zdvojování úsilí a pomáhají nám vyhodnotit všechna dostupná řešení, která připadají v úvahu.

Pro podporu našich zákazníků máme tři nástroje InnoTools:

Paper to Box: Tento softwarový je určující pro výběr nejvhodnějšího materiálu pro jakýkoliv obal. Je navržen tak, aby snížil riziko příliš malého nebo příliš velkého obalu a minimalizuje náklady na výrobu obalu. Data jsou získávána z nejnovějších vědeckých výzkumů a fyzikálních modelů v obalovém průmyslu a každým rokem se uplatní při výrobě více než 15 miliard obalů. Tento nástroj umožňuje také benchmarking materiálů pro desky oproti veškerým relevantním preferencím, včetně dopadů vlivu CO2, aby se pro danou aplikaci zajistil výběr správného materiálu. 

Pack Expert: Tento softwarový nástroj automatizuje složité výpočty potřebné ke stanovení vlastností materiálu v dodavatelském řetězci. Tyto jedinečné údaje se potom používají k vytváření logisticky efektivních postupů, což vede k úsporám i ke snížení dopadu vašeho dodavatelského řetězce na životní prostředí.

InnoBook: Je naší kompletní knihovnou obalových řešení, která umožňuje všem 650 našim konstruktérům po celém světě využít nápadů ostatních při hledání řešení pro zadané požadavky zákazníka. InnoBook je databází (mnoha návrhů) kreativních obalových návrhů, které lze přizpůsobit konkrétním požadavkům a které jsou shromažďovány z našich pracovišť po celém světě, přičemž tato databáze je každý den aktualizována. Databáze je rozdělena do jednotlivých segmentů trhu a obsahuje kompletní portfolio našich obalů.

Pomoc zákazníkům s přípravou maloobchodního prodeje

Získáním přesného a aktuálního přehledu požadavků zákazníka a jejich segmentu trhu

Čtěte více

Moneysaver

Metodika Moneysaver interpretuje aktuální bolavá místa v dodavatelském řetězci s cílem zlepšit efektivitu

Čtěte více o metodice Moneysaver