Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Podpora zákazníkům s přípravou maloobchodního prodeje

Získáním přesného a aktuálního přehledu požadavků zákazníka a jejich segmentu trhu

Sektor rychloobrátkového spotřebního zboží (FMCG) je zdaleka největším segmentem trhu naší klientely ve Velké Británii a maloobchodní prodejci v tomto obchodním segmentu dominují. Jejich potřeby se často skrývaly za našimi zákazníky a spoléhali na nás jen díky komplexní komunikaci.

Díky tomu jsme mohli navrhnout a vyvinout lepší řešení, a to díky identifikaci „skrytého zákazníka“, a zjistit tak, co přesně potřebuje. V roce 2005 byl náš program „Retailer Insight Programme“ oceněn „Cenou za pochopení zákazníka“ udělenou Ústavem pro potravinářství a distribuci (Institute of Grocery and Distribution’s, IGD), a to před zraky předních marketingových společností.

Díky tomuto úspěchu jsme mohli našim zákazníkům ukázat, že jejich obchodní činnosti rozumíme a že jsme schopni jim pomoci vyvinout obaly, které zvýší prodej jejich výrobků.

Dnes máme své týmy v Tesku, Sainsbury’s a Aldi UK a naši vedoucí projektů spolupracují s téměř všemi ostatními prodejci ve Velké Británii. Phil Husband, manažer maloobchodního prodeje společnosti Smurfit Kappa ve Velké Británii, vysvětluje: „Máme jediný cíl – podporovat naše zákazníky. Víme, že pokud chceme podporovat značku obchodní značky našich zákazníků, musíme dobře rozumět světu maloobchodního prodeje a je to jediná příležitost, kdy jednáme přímo s prodejcem.“

Naším cílem je porozumět zákazníkovi lépe než kdokoli jiný!

Jaký užitek z toho zákazníci mají?

  • Tato jedinečná příležitost posílit stávající vztahy s našimi zákazníky závisí na našem přesném pochopení aktuálních požadavků jejich zákazníků a jejich trhu
  • Díky důkladným znalostem víme, podle jakých kritérií navrhovat nový obal.
  • V mnoha případech sepíšeme pokyny a pochopitelně jsme první, kdo je s nimi seznámen.
  • V některých případech jednáme místo našich zákazníků s prodejci přímo my, čímž se zkracuje doba potřebná na dokončení nového projektu.

Doporučení

 

„Společnost Smurfit Kappa je pro společnost Sainsbury’s ideálním partnerem, protože můžeme využívat jejich praktické zkušenosti a technickou erudici pro náš tým pracující na obalech. Spolu s jejich globální přítomností si můžeme být jistí, že kdekoli ve světě najdeme novou kvalitní potravinu, bude perfektně prezentována v regálu.“

Stuart Lendrum, vedoucí obalových technologií, Sainsbury’s

„Smurfit Kappa je naším oblíbeným specialistou na obalovou techniku, protože rozumí obchodní činnosti společnosti Aldi a našim požadavkům lépe než kdokoli jiný.“

David Hills, ředitel nákupu, Aldi Velká Británie

Innotools

Zaměřujeme se na to, jak to pro naše zákazníky udělat správně, napoprvé a pokaždé

Čtěte více o Innotools

Moneysaver

Metodika Moneysaver interpretuje aktuální bolavá místa v dodavatelském řetězci s cílem zlepšit efektivitu

Čtěte více o metodice Moneysaver