Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Vysoce kvalitní následný tisk (HQPP)

Tisk Smurfit Kappa má 120 DPI na lehkých a plně potažených substrátech – což je mnohem více než je běžný standard

Síla tisku

Tisk je konečným a velmi důležitým způsobem komunikace, který zákazníka přiměje zakoupit daný produkt a my chápeme, že naši zákazníci potřebují tento mocný nástroj správně využít. Profesionální obchodníci a manažeři obchodních značek vědí, že obal musí vynikat, aby si ho zákazník všiml a výrobek ho zaujal natolik, že si jej pak také koupí. Naše odborné zkušenosti a znalosti vysoce kvalitního tisku a nám dávají oproti konkurenci výhodu, protože víme, jak tyto prostředky používat v zájmu našich zákazníků.

Smurfit Kappa Print Vize 

Toto sdružení výrobních závodů ve Velké Británii se zaměřuje výhradně na vysoce kvalitní tisk a v oboru tisku si získalo uznání, včetně ceny od EFIA (European Flexographic Industry Association), přičemž tuto cenu za přínos v oblasti kvalitního tisku získává každoročně již od roku 2007.

“Standardem vysoce kvalitního flexogafického tisku 85-100 DPI (bodů na palec). Smurfit Kappa Print Vision dosahuje hodnoty 120 DPI na lehkých a plně potažených površích, což je kvalita srovnatelná s metodou litho-lam. Dalším milníkem je 150 DPI, což je v oboru rarita."

Paul Cahill, obchodní ředitel v Print Vision

Inovace je možná jen díky vyškolenému a motivovanému personálu jednotlivých firem.

Tato úroveň pokroku v tisku dává zákazníkům možnost vybrat si při prezentaci své obchodní značky z nových materiálů, a lépe tak své boží propagovat a zároveň na tom výrazně ušetřit. 

Jedním příkladem je EFIA 2011, což je vynikající příklad ocenění v podobě dárkového balení Old Tom vyrobeném pro společnost Robinson’s Breweries. Obal byl potištěn vzorem imitace dřeva, čímž se nahradil nákladný a obtížně vyráběný obal ze skutečného dřeva, a díky němuž se cena výrobku snížila o 50 %. Toto snížení ceny vedlo k obnovení prodeje na trhu a výrazné změně prodejních čísel.

 Společnost Robinson’s Breweries se na nás obrátila s žádostí o pomoc. S jejich dárkovým balením Old Tom byla spousta problémů, protože původně byla obalem dřevěná bedýnka, kterou nebylo snadné obstarat, byla drahá a zakrývala obsah – lahev, která byla jednou z USP dané značky.

“Nový obal se nám moc líbil. Se společností  Smurfit Kappa se velmi příjemně jednalo. Návrh a zavedení nového obalu proběhlo velmi rychle. Nakonec se vyrobil vynikající  obal, aniž bychm se museli vzdát prestižního dřevěného vzoru, a vypadá to moc dobře!"

John Robinson, manažer značky v  Robinson Breweries

Papír se mění v list

Toto řešení bylo v daném odvětví průlomové a zákazníci začali nový papír okamžitě poptávat

Čtěte více

Měření a analýza

Nižší spotřeba nefunkčních materiálů vede k ekonomickému a ekologickému obalu.

 

Čtěte více