Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Experience centra - obaly

Naše Experience Centra umístěná po celém světě jsou pro nás způsobem, jak se s našimi zákazníky podělit o naše znalosti a jak jim pomoci zajistit skutečnou obchodní hodnotu díky našim praktickým zkušenostem.

Když lidé diskutují o síle zkušeností v oblasti obalových materiálů, vždy se tak děje ve vztahu ke koncovému spotřebiteli. Ať už se jedná o způsob prezentace výrobku na regálech nebo jak se obal otevírá, když dorazí online zásilka, maloobchodníci a pracovníci v marketingu se zaměřují na zapůsobení na spotřebitele, aby vytvořili "okamžik pravdy" - stimulace k nákupu nebo inspirace za účelem vybudování budoucí loajality ke značce.

Samozřejmě se jedná o životně důležité okamžiky v životním cyklu obalů - ale v celém dodavatelském řetězci se vyskytuje řada dalších důležitých momentů, jako např. balení, paletizace a distribuce, abychom vyjmenovali alespoň některé. A každý z těchto detailů může znamenat rozdíl v tom, že výrobek přijede včas a v perfektním stavu nebo se objeví pozdě a poškozený.

Vytvořili jsme Experience Centra Smurfit Kappa, abychom našim zákazníkům předali praktické zkušenosti týkající se dopadu obalových materiálů v každém kroku spotřebitelského řetězce přímo prostřednictvím nakupujícího a spotřebitele. Věříme, že vidět různé fáze práce v procesu balení, řešit problémy v reálném čase a nechat se inspirovat tím, co ostatní vytvořili před vámi, je nesmírně silným zážitkem.  

Arco Berkenbosch, Viceprezident pro Inovaci a vývoj ve společnosti Smurfit Kappa, dodává: "Tato centra nám dávají možnost sdílet naše globální odborné znalosti přímo se zákazníky, a to na místní úrovni. Vidíme, že naši zákazníci si užívají příležitost s námi spolupracovat v prostředí, které je jiné, osvěžující a velmi praktické. Ať už přicházejí zhodnotit stávající obaly nebo se snaží najít nové způsoby, jak inovovat a stát se ještě úspěšnějšími, vždycky odcházejí plni inspirace.“

Po celém světě se v současnosti nachází 13 Experience Center. Zákazníci přicházejí zkoumat, jak mohou obaly uspokojit jejich podnikatelské potřeby, učit se z nejnovějších poznatků ohledně pochopení chování, analyzovat trendy dodavatelského řetězce a sledovat naše pokročilé nástroje pro balení a design.

 

Šest způsobů, jak profitovat z návštěvy u nás 

1. Zjištění skutečné výkonnosti výrobku

Každé Experience Centrum je vybaveno nástrojem nazvaným Shelf Viewer, což je interaktivní dotyková obrazovka s databází téměř 70 000 snímků z různých reálných maloobchodních regálů po celém světě. Podívejte se na konfigurace a uspořádání polic, abyste zjistili, jak můžete zlepšit výkonnost výrobku ve své kategorii, a také zhodnotit viditelnost a rozpoznání značky konkurenčních výrobků v porovnání s vašimi vlastními výrobky.

2. Získání exkluzivního přístupu k našim náhledům, které jsou nejlepší na trhu

Ve všech oblastech obalových materiálů v rámci našeho podnikání již mnoho let shromažďujeme podrobná data a při návštěvě některého z našich Experience Center získáte exkluzivní přístup k náhledům na jakákoli témata, která vás zajímají, a to prostřednictvím našich stanic nazvaných BrainBox. Pokud si přejete prozkoumat a analyzovat trendy, prohlédnout případové studie a procházet informace týkající se všech oblastí, od logistiky dodavatelského řetězce až po uložení grafických návrhů, použijte interaktivní dotykové obrazovky.

3. Náhled na prototyp obalu na trhu

Průměrná zkušenost v obchodě trvá celkem asi 20 minut. Za jednu návštěvu v obchodě zákazníci nakoupí v průměru 15 položek a každý výrobek, který zakoupí, vyberou za pouhých 12 vteřin. Takže mít správný obal je naprosto nezbytné.

Je však nákladné vyvíjet a tisknout alternativní návrhy obalů a vyhodnocovat, jak si v obchodě stojí. Náš vizualizátor obchodů vám umožňuje prohlížet si prototypy obalů v plně simulovaném prostředí obchodu, abyste mohli vyhodnotit jejich dopad na regálech předtím, než se rozhodnete, jaký bude váš rozpočet na tisk.  

 

4. Spolupráce s námi za účelem objevení nových způsobů, jak zlepšit své obaly

Věnujte určitý čas vyhodnocení vlastního obalu v našich místnostech nazvaných Inspiration a Brainstorm a my vám pomůžeme zjistit, jaké drobné změny v oblastech, jakými jsou design obalu, materiálové složení nebo paletizace, mohou přinést významný obchodní dopad. Pokud cítíte, že vás konkrétní případové studie nebo příklady inspirují, můžeme vám pomoci vytvořit "moodboard" (koláž) řešení, která byste chtěli dále zkoumat.

5. Ponaučení z našich úspěchů - a také chyb

V naší certifikované laboratoři ISTA pečlivě testujeme výkonnost papíru, lepenky a obalů v celém dodavatelském řetězci. Naši odborníci provádí zátěžové testy obalů ve všech dopravních simulacích a klimatech, a tyto špičkové logistické náhledy jsou pro vás k dispozici "naživo" a poskytnou vám informace o designu a optimalizaci vašich vlastních obalů.  

6. Inspirace naší expozicí

Pokuste se vidět věci z jiného pohledu prohlížením naší expozice obalů s příklady z celé řady odvětví po celém světě - spolu s výsledky, kterých dosáhly. Od prohlížení našich návrhů, které obdržely ocenění Red Dot, až po učení se o špičkových inovacích týkajících se udržitelnosti, jako jsou naše palivové pelety Rofire; zjistěte, zda vás naše exponáty mohou inspirovat k novým nápadům, které mohou pomoci při budování vašeho podnikání.

Navštivte nás

Pokud již jste našimi zákazníky a máte zájem o prohlídku některého z našich Experience Center, obraťte se prosím na váš obvyklý kontakt. Pokud s námi ještě nemáte zkušenost, klikněte na tlačítko "Kontaktujte nás" níže, vyplňte informace o sobě a domluvte si návštěvu.

​​​​​​​

Inovace v oblasti obalů - infografika

Malé změny vašich stávajících obalů mohou přinést velké výsledky pro vaše podnikání. Zpracovali jsme spoustu čísel, abychom vám ukázali, jak velké výhody s sebou přináší inovace v oblasti obalů.

Podívejte se na infografiku

Případová studie Accolade Wines

Podívejte se, jak SheflSmart, naše služba týkající se designu obalů pro regálový prodej, zvýšila prodeje vín značky Accolade o 13%.

Prohlédněte si případovou studii