Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Inovační síť

Podporují konzistenci různých obalových řešení a nové inovace na globálním trhu

Mnoho našich aktivit v oblasti inovací je k užitku zákazníků zapojeno do sítě a poskytuje specializované, celoregionální návrhy. Tato síť inovací zajišťuje přístup k informacím pro tisíce odborníků s kreativním myšlením ve 34 zemích. Je tím zaručeno, že budeme chápat fungování všech trhů, bez ohledu na to, kde se náš zákazník nachází.

Naším cílem není jen vyvinout „know-how“, ale mobilizovat naše odborné zkušenosti a znalosti a zpřístupnit je našim zákazníkům.

Síť je vytvořena v dané zemi, aby poskytovala služby místnímu trhu, ale je propojena centrálně, čímž se umožňuje účinné sdílení poznatků, inovace a ověřených postupů. Díky tomu mohou celoregionální zákazníci mít užitek z konzistentního přístupu ke všem obalovým řešením, zatímco menší zákazníci mohou využít inovace z trhů po celém světě.

Síť je propojena různými prostředky:

  • Nástroje: Naše nástroje jako InnoTools, včetně InnoBook, Paper to Box a Pack Expert, zajišťují okamžitý přístup ke sdíleným informacím a pomáhají vytvořit obal ušitý na míru daným potřebám
  • Fóra specialistů:Nejrůznější specialisté na technické a komerční sítě se pravidelně scházejí například na pololetních designových a inovačních schůzkách, na nichž jsou přítomni i přední experti v inovacích. Po těchto seminářích následují schůzky na místní úrovni. Tento systém „odshora dolů“ zaručuje to, že každý bude neustále informován o aktuálních novinkách a vývoji. Během roku se pravidelně scházejí také skupiny specialistů z různých oborů, jako například v oblasti udržitelného rozvoje a maloobchodního prodeje
  • Projektové sítě: Pro naše větší celoregionální a multinárodnostní zákazníky máme specializované manažery, kteří dávají dohromady tým z různých oddělení naší firmy, který pak pracuje na určitém projektu. V každé zemi máme také místní inovační týmy, střediska, programy a projekty sloužící v daném regionu jako platforma pro inovace pro poptávku místního trhu.

Obaly

Nejmodernější zařízení připravené pomáhat našim zákazníkům zvýšit prodej

Více o obalech

Papír

Nejmodernější testovací zařízení pro zkoumání celulózy, papíru a lepenky, co se týče jejich pevnosti, možností potisku, použitelnosti a chemických vlastností

Více o papíru