Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Naši lidé

​Náš integrovaný přístup znamená, že „mluvíte sice s jedním člověkem, ale spolupracujete se stovkami“

Inovace je hnacím motorem našeho podnikání. Závisí na tvorbě nových myšlenek, které přicházejí díky nadšení a kreativitě našich lidí. Naše společnost se točí kolem světa zákazníků – pomáháme jim k větší konkurenceschopnosti, a tím získáváme větší konkurenceschopnost i my sami.  

„Snažíme se o inovaci na všech úrovních. Kombinace našeho strukturovaného přístupu k inovaci spolu s naším talentem, dovednostmi, poznatky, zkušenostmi a nadšením je zárukou našeho vedoucího postavení na trhu.“

Tony Smurfit, CEO, Smurfit Kappa

„Naším základním cílem je propagovat značku našich klientů“

Naši lidé jsou jedinečným prodejním místem. Utvářejí naše inovativní myšlenky, vytvářejí hodnoty a urychlují náš funkční rozvoj. K naší kultuře patří originalita a úzká spolupráce při vytváření optimálních obalových technik pro váš trh.

Naši pracovníci jsou ochotní, dobře proškolení a motivovaní a mají jedinečné zkušenosti s obalovými technikami, což tvoří základ naší inovace. Spolupráce v atmosféře, v níž se podporuje otevřená výměna myšlenek bez obav ze selhání, spolu se 700 designéry, stovkami techniků, inženýrů a projektových manažerů ve 34 zemích, nám zaručuje velký objem nových myšlenek a nápadů na všech úrovních.

Naše týmy pracují nejen na místním trhu, ale díky spolupráci a sdílení postupů v celé naší organizaci mají poznatky o trzích po celém světě.

Naše postupy, sítě a nástroje nám pomáhají, aby naše inovace byly dostupné ve všech částech světa, a proto můžeme říct, že ačkoli mluvíte jen s jedním člověkem, ve skutečnosti spolupracujete se stovkami lidí, kteří vás podporují.     

Fulvio, Německo

Vedoucí vývoje TWIN ABC – inovativního archu z vlnité lepenky

Více o TWIN ABC

Herwin, Nizozemí

Vyvinul nově perforovanou krabici, díky níž společnost získala ocenění „Partner získávající cenu za udržitelný rozvoj“ (Unilever supplier award).

Čtěte více

Oliver, Německo

Autor přepravky ,,Balisto"

Čtěte více o ,,Balisto" přepravce

Paul, Spojené království

Vytvořil „chránič podzemních skladovacích nádrží“

Čtěte více o Paulově kreativitě

Martin, Argentina

Navrhl levný přenosný obal na víno.

Čtěte více

Daniel, Kolumbie

Navrhl paletový display pro hrnky firmy Loceria Colombiana

Čtěte více