Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Oliver, Německo

Chytrý design umožňuje lepší prezentaci značky v místě prodeje, zlepšuje odolnost obalu a šetří místo

Co bylo vaší nejvýznamnější inovací?

Byla to moje přepravka „Balisto“ pro maloobchod, díky níž se oproti původnímu řešení zlepšila viditelnost primárních obalů v regálu. Má také chytrý čelní panel navržený tak, aby se automaticky složil dovnitř přepravky a vytvořil tak dno – čímž se využilo to, co se dřív vyhazovalo.

 Tato „skládačka“ zlepšuje tuhost obalu a zajišťuje lepší vystavení zboží na prodejním místě, i když obchodník zboží vystaví v nižších regálech.

Inspiruje mě to k hledání nových využití, která zvyšují hodnotu i těch nejběžnějších výrobků.

Co bylo inspirací k této modernizaci?

Vždy hledám nové způsoby, jak nějakou věc dělat, abych uspokojil vznikající požadavky. Inspiruje mě to k hledání nových využití, která zvyšují hodnotu i těch nejběžnějších výrobků. V inspiraci mi pomáhají rovněž kolegové z oboru; na vývoji obalu spolupracoval celý náš tým a mohu potvrdit, že ve společnosti Smurfit Kappa sice mluvíte s jedním člověkem, ale spolupracujete se stovkami.

Co se dělo dál?

Zákazníkovi se líbil nápad využít materiál pro další prezentaci značky, přičemž se oproti předchozímu obalu ještě ušetřilo 10 % materiálu. Jsme společnost, která se zaměřuje na udržitelný rozvoj, a proto se na to snažím vždy myslet; úspěch tohoto obalu vedl k tomu, že další zákazníci v maloobchodech se rozhodli pro toto řešení v obalových technikách.

Můj design získal ocenění společnosti Smurfit Kappa za inovace a považuji za velkou čest, že takové ocenění přišlo od kolegů i zákazníků.

Maloobchodní obaly

Nabízíme nejrůznější maloobchodní obaly z různých materiálů a kombinujeme v nich moderní design s vysoce kvalitním tiskem pro co nejlepší prezentaci značky a zvýšení prodeje.

Více o maloobchodních obalech