Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Herwin, Nizozemí

Herwin je manažer zákaznických služeb pro Evropu

Mají sídlo v našem vývojovém středisku v Nizozemí, a spolupracuje s nadnárodními společnostmi na optimalizaci jejich dodavatelského řetězce pro obalové techniky

 

 

Díky znalostem našich konstruktérů týkajících se potřeb společnosti Unilever jsme vytvořili nové vývojové středisko a výrobní dílnu zaměřenou výlučně na potřeby zákazníka. Společnost Unilever to v roce 2010 ocenila uznáním „Partner získávající cenu za udržitelný rozvoj“.

Jakou nejzajímavější inovaci jste přinesli?

Projekt „Spotřebitelské balení“ zahrnoval vývoj nové perforované rýhované krabice ve spolupráci s celoevropskou sítí společnosti Unilever. Předchozí konstrukce sestávala z dvojitého obalového materiálu za použití plastové trhací pásky, přičemž její funkčnost oproti maloobchodnímu obalu „5 Easy’s“značně pokulhávala. Proto byl vytvořen nový design obalu, který se snadno používá a v maloobchodě se snadno otevírá, přičemž v regálech také líp vypadá a zároveň se snižují celkové náklady na jeho pořízení.

Co bylo inspirací k této modernizaci?

Obal jsme vyvinuli díky tomu, že naši konstruktéři mají dobré znalosti systémů a požadavků společnosti Unilever a že díky našemu vývojovému středisku máme potřebné zkušenosti. Návrh obalu vzešel z dílny, která se věnuje konkrétním zákazníkům, a zapojili se do něj naše týmy konstruktérů ve Velké Británii a Itálii. V rámci programu „Jak vytváříme lepší obaly?“ naši konstruktéři využili 3D nástrojů, aby zástupcům společnosti Unilever předvedli ta nejúčinnější řešení. V průběhu projektu jsme spolupracovali se společností Unilever na tom, abychom vyšli vstříc jejich požadavkům.

Co se dělo dál?

Společnost Unilever má nyní úspěšné, optimalizované řešení s přidanou hodnotou, lepším vzhledem v regálu a menším zatížením životního prostředí, což představuje eliminaci 140 tun plastů díky odstranění trhací pásky a zefektivnění nákladů. Obal se nyní zavádí po celé Evropě. Společnost Smurfit Kappa je jediným výrobcem nabízejícím strukturovaný, celoevropský přístup. Společnost Unilever naši práci na tomto projektu ocenila tím, že nám pro rok 2010 udělila cenu „Partner získávající cenu za udržitelný rozvoj“.

Vývoj

Nejmodernější zařízení připravené pomáhat našim zákazníkům zvýšit prodej

Více o vývoji