Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Daniel, Kolumbie

​Co bylo vaším největším počinem v oblasti inovací?

Mým největším úspěchem byla paletová výstavka pro hrnky, kterou jsem navrhl pro našeho zákazníka, firmu Loceria Colombiana. U velkých prodejců, jako jsou Home Center a Exito, se výstavka musí optimalizovat pro prodejní prostory a musí dobře prezentovat výrobky nakupujícím.

Navrhl jsem modulární výstavku, která se snadno otevírá, a zákazník si tak může hrníčky dobře prohlédnout. Když přilákáme pozornost nakupujících, můžeme zvýšit prodej. Návrh počítá s minimem materiálu, a tak se minimalizují rovněž náklady, což zákazníkovi přináší efektivní obalovou techniku.

Co vás k tomuto řešení inspirovalo?

Hlavní inspirací při tomto návrhu byly důkladné znalosti potřeb našeho zákazníka a ekonomické a praktické vystavení výrobku. Díky výborným pracovním vztahům jsme mohli navrhnout a vyrobit nový a inovativní obal, který přispívá k dobrému prodeji zboží.

Co se dělo dál?

S tímto návrhem jsem získal první cenu společnosti Smurfit Kappa za inovace v kategorii maloobchodních obalů v Latinské Americe pro rok 2011. Pro mě to je velmi vzácné ocenění tohoto inovativního obalu.

Prodejní stojany

Prodejní stojany (POS) jsou přizpůsobeny konkrétním požadavkům zákazníka pro dané marketingové cíle a mají kreativní konstrukci a grafiku pro co největší viditelnost a atraktivitu s cílem zvýšit prodej.

Více o prodejních stojanech