Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Události a akce

​Naše akce jsou příležitostí k lepší komunikaci, ke sdělování nových nápadů, posilování vztahů a prohlubování vzájemného pochopení.

Ve společnosti Smurfit Kappa se inovace neodehrává v laboratoři za zavřenými dveřmi, ale myslíme si, že inovace lze dosáhnout ve spolupráci se všemi našimi obchodními partnery. Vždy se snažíme dobře se seznámit s problematikou obchodní činnosti našich klientů a vymyslet lepší řešení, které by lépe fungovalo.

Pro podporu tohoto přístupu jsou naše akce příležitostí k lepší komunikaci, ke sdělování nových nápadů, posilování vztahů a prohlubování vzájemného pochopení na všech úrovních naší obchodní činnosti. Když naši obchodní činnost lépe chápeme, můžeme díky tomu přicházet s lepšími rozhodnutími. Sdělováním poznatků z nejnovějšího vývoje v oblasti obalové techniky nebo požadavků našich zákazníků můžeme svou činnost přizpůsobit potřebám trhu.

 

Arco Berkenbosch - Vice President Marketing, Research and Development

 „Pokud máme dosáhnout svého cíle a pomoci našim zákazníkům více prodat, nesmíme podléhat samolibosti.“

V tomto neklidném světě se stále se měnícími požadavky zákazníků musíme být otevření novým nápadům a být připraveni spolupracovat a učit se od všech účastníků dodavatelského řetězce. Tento přístup se nám již mnohokrát osvědčil, na což jsem velmi hrdý.

Spolupracujeme s našimi dodavateli. Učíme se od maloobchodních prodejců. Spolupracujeme s univerzitami a vědci. A při tom všem máme na mysli jediný cíl – propagovat obchodní značku zákazníka. Toto 100% zaměření na zákazníka je opravdu odlišný přístup a na rozdíl od mnoha jiných hráčů na trhu se na úspěch ve vývoji obalových technik, například pro maloobchod nebo ekologické obaly, díváme očima zákazníka.

„Nevyrábíme obaly pro maloobchodníky; vyrábíme obaly pro naše zákazníky.“ 

Tam, kde jiní končí, my pokračujeme dál. Naše papírny nemáme certifikovány jako podporující udržitelný rozvoj kvůli nevládním organizacím; všechny továrny na výrobu obalů certifikujeme kvůli našim zákazníkům, aby mohli doložit, že jejich obaly jsou ekologické.

Zdroje obalového průmyslu

Rozšiřujeme povědomí o tom, co znamená dobrý obal.

Naše zdroje

Výstavy

Prezentace naši inovací, prohlubování našich znalostí a poskytování zpětné vazby přímo na místě.

Výstavy

Dny inovací

Dny inovací – od vize po realizaci funkční obalové techniky.

Dny inovací

Ocenění za inovace

Obalová technika a vývoj jako základ obchodní spolupráce.

Ocenění za inovace