Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Kurzy obalové techniky pro zákazníky

​Rozšiřujeme povědomí o tom, co znamená dobrý obal

Při specifikování obalu je důležité znát to správné řešení, jaký obal navrhnout.

“Děkuji vám za vynikající kurz, který byl dokonale zorganizován. Rozhodně rozšířil mé znalosti o vlnité lepence a prohloubil moje ocenění pro činnost společnosti Smurfit Kappa.”

Ruud, Manažer Global Packaging Commodity, Philips Healthcare

Pořádáme kurzy určené pro vzdělávání našich zákazníků a prodejců, kde se seznámí se všemi druhy papírových obalů. Cílem je předat jim poznatky o našich výrobcích a zvětšit jejich povědomí o základních principech toho, co je dobrý obal; díky tomu jsou zákazníci schopni lépe si vybrat vhodný obal, který bude vyhovovat jejich potřebám.

Náš kurz standardní obalové techniky zahrnuje kompletní výrobu papírových obalů i výzkum, který se za tím skrývá. Kurz je rozdělen na jednotlivé moduly a popisuje proces výroby v jednotlivých krocích – od výroby papíru až po zohlednění takových prvků, jako jsou perforace, až po finální produkt.

“Velice vám děkuji za přínosné školení, které jsem od společnosti Smurfit Kappa získala. Kurz byl velmi poučný a vaše prezentace jsem předala našemu týmu.”

Dalia, Odbornice na obalovou techniku, Kraft Food Egypt

Kurzy pořádáme také pro různé obchodní sektory a zaměřujeme se přitom na konkrétní obory, jako jsou například obalová technika pro maloobchody, prodej v kamenných obchodech a udržitelný rozvoj.

 

Produkty

Navrhujeme, dodáváme papírové obaly pro balení podporu prodeje a ochranu vašich produktů

Čtěte více