Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Dny inovací

​Dny inovací – od vize po realizaci funkční obalové techniky

Naše dny inovací nám pomáhají rozšířit si obzor v tom, co je reálně možné. Právě díky nim máme odrazovou plochu pro další vývoj projektů a spolupráci na nich.

Dny inovací jsou prvotřídním fórem pro vývoj nových myšlenek a nápadů. Vezmeme váš tým do každodenního provozu, čímž pomáháme rozvíjet kreativitu. Celodenní formát umožňuje věnovat se různým úrovním obchodní činnosti a probrat různé požadavky a problémy, s nimiž se potýkají.

Jsme odborníky na marketing výrobků, a díky tomu se můžete s našimi experty na obalovou techniku podělit o své zkušenosti, svou vizi přeměnit na funkční řešení.

 “Díky dnům inovací máme příležitost učit se jeden od druhého, což vede ke vzájemnému užitku. Díky těmto akcím máme nekonečné množství příležitostí k růstu a spolupráci."

Díky dnům inovace může váš tým spolu s našimi odborníky spolupracovat na vývoji obalů v reálném čase, přejít od nápadů ke vzorkům a probrat a otestovat dané výrobky. Díky tomu získáte skutečné výsledky v osobním prostředí.

Dny inovací jsou organizovány centrálně i místně a jsou podporovány mnoha týmy designérů.

Produkty

Navrhujeme, dodáváme papírové obaly pro balení podporu prodeje a ochranu vašich produktů

Čtěte více