Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Výstavy

​Prezentace našich inovací, prohlubování našich znalostí a poskytování zpětné vazby přímo na místě

Během roku jsme se zúčastnili mnoha výstav, a díky tomu jsme mohli svá nejnovější vylepšení představit na trhu.

Výstavy jsou ideální příležitostí promluvit si přímo se zákazníky, kteří tak mohou mít přímý kontakt s našimi odborníky, a sledovat tak nové nápady, hovořit o nich a získat okamžité odpovědi na své otázky.

Na každé výstavě je přítomno vždy mnoho odborníků disponujících znalostmi různých oborů – od obalů a prezentací pro regálový prodej až po strojové systémy.

Jako přední výrobce na trhu vysíláme rovněž přednášející na různé semináře o obalové technice a prodejní výstavy, kde prezentujeme své poznatky z výroby i obchodu v našem oboru obalových technologií, v rámci dodavatelských vztahů i udržitelného rozvoje. Představujeme na nich své jedinečné nástroje, jakým jsou třeba služba InnoBook a další přínosné služby, které naše firma nabízí.

Kromě toho se účastníme i specializovaných výstav, kde prezentujeme naše inovace a dále prohlubujeme naše znalosti nejnovějších požadavků zákazníků na obalovou techniku. 

Produkty

Navrhujeme, dodáváme papírové obaly pro balení podporu prodeje a ochranu vašich produktů

Čtěte více