Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Náš přístup

Náš proces inovace začíná tím, že se snažíme pochopit trh

Inovaci máme v genech a základem naší strategie je posouvání stávajícího statusu quo. Náš přístup k inovaci se zcela řídí potřebami trhu a zaměřujeme se přitom na řešení problémů. Náš proces inovace začíná pochopením trhu, ať se jedná o vývoj výrobků, zlepšování postupů nebo optimalizaci a zefektivnění účinnosti dodavatelsko-odběratelských vztahů.

Poznatky, zkušenosti a nadšení

Naším hlavním cílem je podporovat naše zákazníky, což se neobejde bez odhodlání a kreativity našich pracovníků. Naši pracovníci jsou ochotní, dobře proškolení a motivovaní a mají jedinečné zkušenosti s obalovými technikami, což tvoří základ naší inovace.

Obor inovací

Inovace by měla být založena na faktech, a ne na pouhé intuici. Proto máme síť spolupracujících laboratoří, poboček a nástrojů, které nám pomáhají vytvářet specializované, úsporné a udržitelné obalové materiály. Naše nástroje pro inovaci jsou založeny na vědeckých poznatcích o tom, jak se obaly fyzicky chovají v dodavatelském řetězci, získaných analyzováním více než 15 miliard obalů ročně.

Díváme se dál než jen na naše produkty

Díváme se nejen na naše produkty, ale jsme o krok napřed, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší údaje a analýzu pro podložená rozhodnutí týkající se jejich obalových technik. Víte například,

  • jakou sílu musíte vynaložit na otevření krabice?
  • do jaké míry poškodíte výrobek, když odstraňujete obal?
  • jak chránit výrobky před poškozením, když vozidla jezdí po kruhových objezdech?
 

Z našeho přístupu k inovaci je vidět, jak našim zákazníkům pomáháme šetřit, zvýšit prodej, zlepšit účinnost a optimalizovat jejich obalovou techniku.